$close

Filtry

Zobacz wyniki

Językoznawstwo Londyn - programów Językoznawstwo Londyn Językoznawstwo, Londyn

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza. komunikacja ustna jest tematem z zakresu językoznawstwa. Studenci mowy ludzkiej badań terenowych, wykorzystując metody naukowe porównanie języków i rozpoznawania wzorców, podobieństw i różnic. Językoznawcy praco… Czytaj więcej

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

komunikacja ustna jest tematem z zakresu językoznawstwa. Studenci mowy ludzkiej badań terenowych, wykorzystując metody naukowe porównanie języków i rozpoznawania wzorców, podobieństw i różnic. Językoznawcy pracować w szerokiej gamie dziedzin, w tym projektowanie pod kątem wyszukiwarek, pisania i edycji.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Językoznawstwo Londyn - Weź PhD Londyn. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Zjednoczonym Królestwie
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
SOAS University of London
Londyn, Wielka Brytania

Tryb obecności: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin MPhil / PhD in Linguistics to program szkoleń badawczych, który łączy podstawowe i zaawansowane kursy w podstawowych obs ... +

Tryb obecności: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin MPhil / PhD in Linguistics to program szkoleń badawczych, który łączy podstawowe i zaawansowane kursy w podstawowych obszarach językoznawstwa, szkolenie w zakresie metod badawczych i prace badawcze prowadzące do rozprawy. Wydział jest silnie zorientowany na badania, a poprzez połączenie kursów, zaawansowanych seminariów i indywidualnego nadzoru ma na celu zapewnienie dyscypliny intelektualnej, wiedzy i umiejętności wymaganych od wszechstronnego badacza. Nadzór jest oferowany w zakresie językoznawstwa teoretycznego, opisowego i porównawczego, przekładu i pedagogiki języka. W zależności od tematyki badawczej możliwe jest również umówienie wspólnego superwizji ze specjalistami z innych działów. Dlaczego warto studiować językoznawstwo w SOAS Wielka Brytania Top 10 w rankingu QS World University 2021 SOAS jest wyjątkowy w Wielkiej Brytanii, ponieważ oferuje szereg kombinacji przedmiotów, które obejmują możliwość studiowania języków, literatury i kultur Afryki, Azji oraz Bliskiego i Środkowego Wschodu Niezrównana wiedza personelu w Wielkiej Brytanii i na całym świecie w zakresie szerokiej gamy języków azjatyckich, afrykańskich, bliskowschodnich i australijskich Dostęp do SOAS , jednej z pięciu dedykowanych krajowych bibliotek naukowych w Wielkiej Brytanii Dedykowany pokój zasobów językowych z komputerami, dźwiękoszczelną kabiną nagraniową, urządzeniami do edycji wideo i audio -
Magisterskie Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
3 lat(a)
Język angielski
Sie 2022
15 Cze 2022
Ośrodek kształcenia