PHDSTUDIES

Językoznawstwo IIrlandia - programów Językoznawstwo IIrlandia Językoznawstwo

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Lingwistyka jest naukowe badanie języka i jego struktury. Dyscyplina koncentruje się na formie, rozumieniu i kontekście języków. Językoznawcy badania podobieństw i różnic między językami, szukając wzorców i szuka sensu w tych wzorach.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Językoznawstwo IIrlandia - Weź Językoznawstwo IIrlandia. Wszystkie Językoznawstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Językoznawstwo, IIrlandia Filter

Zorganizowany Doktor Lingwistyki Stosowanej

Mary Immaculate College
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Rdzeń Zasada edukacyjnego programu jest to, że będzie to badania prowadzone i wymaga angażowania nowatorskich badań w wielu różnych podpól Lingwistyki Stosowanej. Oznaczać to ...

Czytaj więcej