PHDSTUDIES

Językoznawstwo Hongkong - programów Językoznawstwo Hongkong Językoznawstwo

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Studenci językoznawstwa dążyć do zrozumienia nauki opartej na językach. Pole jest podzielone na badaniach struktury języka, języka znaczenia i kontekstu językowego, a wszystkie sub-dyscyplin starając się odnosić dźwięków do ich znaczenia jako formy komunikacji.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Językoznawstwo Hongkong - Weź Językoznawstwo Hongkong. Wszystkie Językoznawstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Językoznawstwo, Hongkong Filter

Program stypendialny PhD w Hongkongu

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program daje studentom z całego świata możliwość studiowania na doktorat na jednym z wysoko notowanych uniwersytetów w Hongkongu.

Czytaj więcej