PHDSTUDIES

Językoznawstwo Ameryka Północna - Językoznawstwo programów Językoznawstwo w Ameryka Północna

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

komunikacja ustna jest tematem z zakresu językoznawstwa. Studenci mowy ludzkiej badań terenowych, wykorzystując metody naukowe porównanie języków i rozpoznawania wzorców, podobieństw i różnic. Językoznawcy pracować w szerokiej gamie dziedzin, w tym projektowanie pod kątem wyszukiwarek, pisania i edycji.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Językoznawstwo Ameryka Północna - Weź Językoznawstwo Ameryka Północna. Wszystkie Językoznawstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Językoznawstwo, Ameryka Północna Filter

Doktor Lingwistyki Stosowanej

Northern Arizona University
Doktorat
12 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ph.D. Program Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Północnej Arizony ma na celu przygotowanie przyszłych profesorów, naukowców i trenerów nauczycieli do samodzielnej pracy ...

Czytaj więcej