PHDSTUDIES.PL

Języki Zjednoczone Emiraty Arabskie - programów Języki Zjednoczone Emiraty Arabskie Języki

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Edukacja w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma swoje zalety: słońce, morze, piasek, wolne od podatku zysk po ukończeniu studiów, a niektóre z najlepszych uczelni w dodatku region.In Gulf, liczba wysoko w rankingu uczelni z siedzibą w innych krajach mają kampusy oddziały w UAE.

Języki Zjednoczone Emiraty Arabskie - Weź Języki Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie Języki i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Języki, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Doktor zarządzania i języków

Heriot-Watt University Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Miasto akademickie

Program doktorancki w School of Social Sciences oferuje studentom w regionie wyjątkowe możliwości badania zagadnień istotnych dla świata islamskiego i arabskiego, a także na całym świecie. Na przykład program oferuje możliwości badań w takich obszarach, jak biznes islamski, międzynarodowe zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie międzykulturowe, równość i różnorodność, emiratyzacja i inne polityki nacjonalizacji, marketing, zrównoważony rozwój, księgowość, finanse i ład korporacyjny.

Doktorat w języku arabskim

UAEU United Arab Emirates University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Sierpień 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Ain + 1 więcej

Doktorat Program w języku i literaturze arabskiej ma na celu przygotowanie studentów do bycia uczonymi i specjalistami w tej dziedzinie, z otwartym umysłem i horyzontem do dyscyplin względnych. Program skoncentruje się na badaniach naukowych, wiedzy i nowoczesnych nowych teoriach w dwóch utworach: 1 - język i składnia 2 - literatura i krytyka literacka. Będzie to zgodne z celem Uniwersytetu UAE jako uniwersytetu badań naukowych