PHDSTUDIES

Islamistyka Republika Południowej Afryki - programów Islamistyka Republika Południowej Afryki Islamistyka

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Zrozumienie islamskich wierzeń i wartości jest kluczem do zrozumienia i pracy z muzułmanami na całym świecie. Dlatego też studia islamskie mogą dostarczyć ekspozycji na przeszłość i teraźniejszość historii, polityki, kultury i gospodarki tej złożonej społeczności.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

Islamistyka Republika Południowej Afryki - Weź Islamistyka Republika Południowej Afryki. Wszystkie Islamistyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Islamistyka, Republika Południowej Afryki Filter

PhD in Study of Islam

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

A thesis is completed on a topic chosen with the Department and written under supervision. Students focus on a topic from the field of Arabic, Islamic Studies, Hebrew (includi ...

Czytaj więcej