PHDSTUDIES

Islamistyka Afryka - Islamistyka programów Islamistyka w Afryka

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Studiując religię, która powstała około 7 wieku, studia islamskie mogą przyjrzeć się bliżej wierze. W dzisiejszych czasach liczba muzułmanów podążających za wiarą islamską gwałtownie eksplodowała. Uczeń może skupić się na historii, wartościach i przekonaniach ludzi.

Czy jakikolwiek inny region może dopasować różnorodne i wymiar Afryce? Z imitable historia, krajobrazowych i kulturowych składek, prawie żadnych regiony oferują naukę za granicą napotykają, że jest trudniejsze i bardziej satysfakcjonujące z punktu widzenia nauki.

Islamistyka Afryka - Weź Islamistyka Afryka. Wszystkie Islamistyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Islamistyka, Afryka Filter

PhD in Study of Islam

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

A thesis is completed on a topic chosen with the Department and written under supervision. Students focus on a topic from the field of Arabic, Islamic Studies, Hebrew (includi ...

Czytaj więcej