PHDSTUDIES

Programy Inwestycje, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest zaawansowanym stopniem dostępnym dla wysoko oddanych studentów po intensywnym kursie na ich kierunku. Zazwyczaj stopień najwyższego poziomu osiągalny, doktorat może wymagać spełnienia wymagań, takich jak tytuł magistra i / lub licencjata.

Co to jest doktorat z inwestycji? Zdobycie tego stopnia może dać osobom silne zaplecze w finansach i ekonomii. Studenci będą prawdopodobnie badać, w jaki sposób można stosować teorie ekonomiczne w bankowości i inwestycjach. Mogą uczyć się konkretnych umiejętności matematycznych, w tym formuł i statystyk, które można wykorzystać do prognozowania gospodarki. Wiele zajęć może obejmować poznanie, jakie zasady wskazują na dobre inwestycje, a które nie są warte ryzyka.

Specjalna wiedza z zakresu statystyki i innej matematyki może pomóc ludziom w lepszym inwestowaniu funduszy dla siebie lub dla firmy. Znajomość gospodarki może pomóc im rozpoznać możliwości finansowe. Krytyczne myślenie stosowane w inwestowaniu może odnosić się do wielu aspektów codziennego życia, pomagając osobie być lepszym w podejmowaniu decyzji.

Koszty uzyskania stopnia mogą się różnić w zależności od uczelni. W zależności od tego, gdzie studenci są zapisani i czy muszą najpierw zdobyć inne stopnie, koszty uzyskania tytułu doktora mogą ulec zmianie.

Osoby posiadające stopień doktora w dziedzinie inwestycji mogłyby potencjalnie być przygotowane do prowadzenia dalszych badań w teorii zarządzania inwestycjami jako ekonomista lub nauczać o inwestowaniu jako profesor na uniwersytecie lub w college'u. Mogli również podjąć pracę jako doradca finansowy w firmie lub pracować jako niezależny konsultant. Posiadanie takiego wysokiego stopnia powinno pomóc w zapewnieniu, że studenci są przygotowani do podjęcia wyzwań światowej klasy i projektów w swojej dziedzinie.

Ukończenie studiów może być możliwe w programie online lub osobiście na różnych uniwersytetach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Inwestycje Filter

Doktor socjologii ekonomicznej i organizacyjnej

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
01 Cze 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Doktorat Socjologia ekonomiczna i organizacyjna została założona przez Politechnikę Lizbońską w 1991 r. I dostosowana do Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego w 2009 r. ...

Czytaj więcej

Doktorat w zakresie oceny ryzyka i inwestycji strategicznych

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Język angielski
Online

Doktor Oceny Ryzyka i Inwestycji Strategicznych jest kwalifikacja gdzie studenci posiadające tytuł magistra w powiązanych dziedzinach może dodatkowo wzmocnić i podnieść swoją ...

Czytaj więcej