Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Inne języki, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Stopień doktora jest najbardziej cenionym tytułem przyznawanym przez uczelnie na całym świecie. Doktorat z filozofii jest najczęstszym z tych stopni, ponieważ może być przyznawany studentom z najróżniejszych przedmiotów. Doktor wyróżnia się na tle innych stopni dzięki posiadaniu mądrości osiągniętej po niezliczonych godzinach nauki i aplikacji do konkretnego dzieła oryginalnego.

Czym jest doktorat w innych językach? Doktoranci innych języków zazwyczaj koncentrują się na badaniu jednego aspektu języka lub kultur z licznymi użytkownikami tego języka. Ukończenie tych stopni często wymaga nie tylko zatwierdzonego przedmiotu oryginalnych badań dla studenta, ale także rozprawy broniącej tych badań i testów udowadniających opanowanie badanego języka. Niektóre uniwersytety wymagają nawet pewnego poziomu biegłości w dodatkowym języku o podobnym pochodzeniu.

Absolwenci studiów doktoranckich z innych języków czerpią korzyści z życia i kariery, rozwijając doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zwiększając poczucie zrozumienia i zrozumienia różnych narodów i kultur. Dodatkowo, potrzeba tłumaczenia wewnętrznego i zewnętrznego w innym języku daje osobie nagradzanej przez doktora wyjątkową skłonność do analizowania sytuacji i ludzi.

Doktor w innych językach może trwać od trzech do siedmiu lat, w zależności od uniwersytetu, a koszt jest tak samo zróżnicowany z tego samego powodu. Dlatego małe dochodzenie w sprawie najlepszych wyborów studentów uczelni jest niezwykle korzystne.

Istnieje wiele ścieżek kariery dla absolwentów studiów doktoranckich w innych językach. W ofercie znajdują się profesorowie języków obcych lub nauczyciele języków obcych w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie, tłumacze lub tłumacze dla agencji międzynarodowych lub firm międzynarodowych. Istnieją nawet opcje kariery w świecie technicznym, takie jak lingwista komputerowy lub pisarz techniczny i tłumacz.

Stopnie doktora są oferowane w innych językach na całym świecie, w zależności od wybranego języka lub kraju. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Inne języki

University of Johannesburg

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w ty ... [+]

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w tym judaistyki) lub pokrewnego języka semickiego. Zgodnie z ogólnymi przepisami Wydziału Humanistycznego wymagane są cztery seminaria i obrona doktorancka (propozycji lub pracy magisterskiej).

Warunki przyjęć

Aby zostać przyjętym do tego programu, studenci muszą spełnić wymagania przyjęcia na studia i udowodnić odpowiednią znajomość metodologii badań. Mogą być wymagane dodatkowe egzaminy ustne.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof F. Esack Tel: 011 559 2787 / e - mail: fesack@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Egzamin doktorski jest przeprowadzany na co najmniej dwóch kierunkach. Praca jest prezentowana na temat w językoznawstwie lub w literaturze jako dowód umiejętności prowad ... [+]

Egzamin doktorski jest przeprowadzany na co najmniej dwóch kierunkach. Praca jest prezentowana na temat w językoznawstwie lub w literaturze jako dowód umiejętności prowadzenia badań i jako dowód wyjątkowego wkładu w naukę. Artykuł gotowy do publikacji jest przesyłany wraz z pracą magisterską.

Warunki przyjęć

Studenci muszą uzyskać tytuł magistra z języków afrykańskich.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: dr IK Mndawe Tel: 011 559 4662 / e - mail: ikmndawe@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia

Rejestracja rozpoczyna się w styczniu, a wykłady w lutym na programy studiów licencjackich i podyplomowych.

Wszystkie programy badawcze dla magisterskich i doktoranckich można rejestrować przez cały rok.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski,Afrikaans
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku