PHDSTUDIES

PhD Pune - programów PhD Pune PhD, Pune

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Indie, oficjalnie Republika Indii, jest krajem w Azji Południowej. Jest siódmym co do wielkości krajem o obszarze, drugiego najbardziej zaludnionego kraju z ponad 1.2 mld ludzi, a najbardziej zaludnione demokracji na świecie

Pune jest drugim co do wielkości metropolia w stanie Maharashtra, w którym pełni funkcję siedziby Pune dzielnicy. Poza tym, że główne gałęzie przemysłu w sektorach motoryzacyjnym głównie, Miasto jest także centrum edukacyjne z wielu prestiżowych instytutów i uniwersytetów, które przyciągają studentów z zagranicy, jak również.

PhD Pune - Weź PhD Pune. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

PhD

Vishwakarma Institute of Management
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program dr oferowane przez instytut wymaga oryginalną pracę doktorską, która powinna doprowadzić do znacznego wkładu w tej dziedzinie. Celem tego programu jest, aby nadążyć za ...

Czytaj więcej