PHDSTUDIES

Studia inżynieryjne○ Memphis - programów Studia inżynieryjne○ Memphis Studia inżynieryjne○, Memphis

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Ogólnie rzecz biorąc, z zakresu inżynierii polega na pobraniu dowodów empirycznych, matematyki i wiedzy o globalnych systemów i używanie ich do tworzenia i utrzymywania wszystkiego ze struktur poszczególnych elementów do całych procesów. Jednak istnieją również wiele specjalności.

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Memphis jest 20-sza największe miasto w Stanach Zjednoczonych, a co do wielkości miasto na rzece Missisipi. Liczba uczelni służyć miastu. Miasto jest uważane za centrum edukacyjnego z południowo-wschodniej Stany Zjednoczone.

Studia inżynieryjne○ Memphis - Weź PhD Memphis. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Memphis Filter

Doktor nauk technicznych

University of Memphis
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dwa stopnie doktora filozofii oferowane są w Herff College of Engineering: Biomedical Engineering, wspólnym programie UofM i University of Tennessee Health Science Center; i i ...

Czytaj więcej