PHDSTUDIES

Studia inżynieryjne○ Kazachstan - programów Studia inżynieryjne○ Kazachstan Studia inżynieryjne○

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Inżynieria i technologia jest dziedziną, która koncentruje się na praktycznym zastosowaniu zasad inżynierskich. Uczniowie w tej dziedzinie badania koncepcyjnych i elementów inżynierii i jak są one wykorzystywane w rozwoju technologii.

Republika Kazachstanu jest kraj jest Azja Środkowa. Jest największym krajem śródlądowym. System edukacji jest powszechny i ​​obowiązkowy. Jest on podzielony na 3 etapy, a mianowicie: pierwotnych (formularze 1-4), podstawowe ogólne (formularze 5-9), a poziomem wykształcenia wyższego (formularze 10 - 11 lub 12).

Studia inżynieryjne○ Kazachstan - Weź Studia inżynieryjne○ Kazachstan. Wszystkie Studia inżynieryjne○ i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Kazachstan Filter

Doktorat z inżynierii chemicznej

Al-Farabi Kazakh National University
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Głównym celem Inżynierii Chemicznej na naszej uczelni jest jakościowe kształcenie doktorantów. studenci do przyszłych badań i pracy produkcyjnej w kilku dziedzinach.

Czytaj więcej