$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Inżynieria produkcji, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Wybór doktora doktora filozofii wymaga ukończenia dysertacji lub pracy dyplomowej. Programy zatrudniają wydziałów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie dla najlepszej edukacji. Co to jest doktorat z inżynierii produkcji? Kursy spawania, obróbki skrawaniem i odlewania materiałów są częścią większości programów. Fizyka i matematyka stosowana są niezbędnymi komponentami prog… Czytaj więcej

Wybór doktora doktora filozofii wymaga ukończenia dysertacji lub pracy dyplomowej. Programy zatrudniają wydziałów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie dla najlepszej edukacji.

Co to jest doktorat z inżynierii produkcji? Kursy spawania, obróbki skrawaniem i odlewania materiałów są częścią większości programów. Fizyka i matematyka stosowana są niezbędnymi komponentami programu nauczania. Konferencje są czymś, co wielu studentów jest sponsorowanych, aby uczestniczyć w ich programie. Uczeni spędzają dużo czasu pracując nad swoją pracą doktorską i zajęciami, aby wesprzeć ich specjalizację. W zależności od tego, czy student kończy studia w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin, ukończenie studiów może zająć od trzech do sześciu lat.

Przekształcenie konstruktywnej krytyki w coś produktywnego to umiejętność, która sprawdza się we wszystkich aspektach życia absolwenta, od pracy do osobistych. Samodyscyplina i analityczne myślenie są zarówno umiejętnościami adaptacyjnymi wykraczającymi poza akademickich i edukacyjnych.

Koszt uczestnictwa w jednym z tych programów zależy od wielu czynników, od długości programu do instytucji. Dodatkowe czynniki, takie jak stypendia i staże, powinny również zostać uwzględnione w badaniach finansowych studenta.

Doktorat z inżynierii wytwórczej przygotowuje absolwentów do studiów podyplomowych w zakresie badań i akademickich. Absolwenci wyjechali, aby założyć własne firmy, awansować na wyższe stanowiska w laboratoriach badawczych i pracować w służbie zdrowia. Doświadczenie produkcyjne w procesach i technologii przygotowuje studentów do różnych branż. Dla osób rozpoczynających inżynierię, praca obejmuje inżyniera zakładu, zaawansowanego inżyniera produkcji, inżyniera procesu, inżyniera produkcji i kierownika ds. Jakości. Niektóre z nich przeniosły się do przemysłu rolniczego, naukowo-badawczego, produkcji i agencji rządowych.

Programy doktoranckie oferowane są w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin w kampusie lub online. Wykonaj kolejne kroki, wyszukując swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Kaunas University of Technology
Kaunas, Litwa

Jest to główny program studiów doktoranckich na Litwie, bezpośrednio związany ze znajomością tworzenia rozwiązań o wysokiej wartości dodanej dla różnych sektorów przemysłu: lo ... +

Jest to główny program studiów doktoranckich na Litwie, bezpośrednio związany ze znajomością tworzenia rozwiązań o wysokiej wartości dodanej dla różnych sektorów przemysłu: lotniczego, kosmicznego, wodnego, naziemnego i lotniczego, odnawialnych i jądrowych. Rozliczanie takich strategicznych zasobów energii, jak ropa, gaz, energia elektryczna itp., Zależy od mierzalnych ilości. -
Doktorat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
01 Sie 2022
Ośrodek kształcenia
 
Botswana International University Of Science And Technology
Palapye, Botswana

Ten program jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zdobyć, poprzez badania, specjalizację w zakresie metod inżynierii przemysłowej i wytwarzania.

Ten program jest przeznaczony dla absolwentów, którzy chcą zdobyć, poprzez badania, specjalizację w zakresie metod inżynierii przemysłowej i wytwarzania. -
Doktorat
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia