$close

Filtry

Zobacz wyniki

Inżynieria chemiczna Litwa - programów Inżynieria chemiczna Litwa Inżynieria chemiczna

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90%… Czytaj więcej

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Inżynieria chemiczna Litwa - Weź Inżynieria chemiczna Litwa. Wszystkie Inżynieria chemiczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu na Litwie
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Kaunas University of Technology
Kaunas, Litwa

Inżynieria chemiczna studia są tradycyjnym, opartym na badaniach, zwykle czteroletnim programem doktoranckim, który zapewnia:

Inżynieria chemiczna studia są tradycyjnym, opartym na badaniach, zwykle czteroletnim programem doktoranckim, który zapewnia: -
Doktorat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski, Litewski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia