PHDSTUDIES

Inżynieria chemiczna Afryka - Inżynieria chemiczna programów Inżynieria chemiczna w Afryka

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Inżynieria chemiczna Afryka - Weź Inżynieria chemiczna Afryka. Wszystkie Inżynieria chemiczna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Inżynieria chemiczna, Afryka Filter

Doktorat z inżynierii chemicznej

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Technologia inżynierii chemicznej koncentruje się na obsłudze, analizie, monitorowaniu, właściwościach i przetwarzaniu szerokiej gamy materiałów, takich jak chemikalia, związk ...

Czytaj więcej

Doktor inżynieria chemiczna

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program pozwala absolwentom, poprzez badania, specjalizować się w obszarach analizy i projektowania w specjalistycznych aspektach inżynierii chemicznej.

Czytaj więcej