PHDSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Humanities Programy, Wyszukaj najlepszy Humanities programy tutaj! - Humanities

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Naukowe studia humanistyczne zapewniają studentom szerokie zrozumienie wielu kluczowych obszarów ludzkiej historii i kultury. Może to obejmować badania w zakresie sztuk wizualnych i performatywnych, historii i literatury, a także nauczanie krytycznego myślenia i umiejętności retorycznych.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Kształcenie na odległość Humanities Programy: Szukaj tutaj programów Humanities . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Humanities directely, zaoszczędzić czas i kontakt Humanities przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Humanities, Kształcenie na odległość Filter

Doktor filozofii (dphd)

University of Southern Queensland (USQ)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat Lipiec 2019 Australia Toowoomba Springfield Brisbane Australia Online + 5 więcej

Doktor filozofii (PhD) jest stopień badania dostępne we wszystkich obszarach badań i dostarcza Ci umiejętności, aby stać się skutecznym badacz w poprzednio badanym dyscypliny. Podejmując doktorem filozofii trzeba będzie ekspansywny wolność intelektualną, aby móc zrobić oryginalny i znaczący wkład w swojej dziedzinie nauki.