PHDSTUDIES

PhD Las Palmas de Gran Canaria - programów PhD Las Palmas de Gran Canaria PhD, Las Palmas de Gran Canaria

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Las Palmas miasto jest 9. co do wielkości w Hiszpanii i znajduje się na Wyspach Kanaryjskich. Ma ponad 300.000 mieszkańców i ma Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria.

PhD Las Palmas de Gran Canaria - Weź PhD Las Palmas de Gran Canaria. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doctorado pl perspectivas sobre el turismo científicas

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Doktorat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Centro: Facultad de Economia, Empresa y Turismo. Titulación: Doctorado pl Perspectivas sobre el Turismo Científicas y la Dirección de Empresas Turisticas. Tipo: Doctorado. Ram ...

Czytaj więcej