PHDSTUDIES

Historia Stany Zjednoczone - programów Historia Stany Zjednoczone Historia

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Historia PhD można podjąć, aby być wzbogacenie własnego zrozumienia różnych społecznych i tradycyjnych, kulturowych ludzi. Kurs historii wymaga trochę przeszkolonego w zakresie, jak również aspekty badawcze na sam. Musisz także mieć stopień Master 's w historii, która jest w ramach zasług, a także akceptowane przez uniwersytety.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Historia Stany Zjednoczone - Weź Historia Stany Zjednoczone. Wszystkie Historia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Historia, Stany Zjednoczone Filter

Ph.D. w historii

Boston College
Doktorat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ph.D. Stopień historii jest oferowany z koncentracji w Historii Średniowiecza, Wczesnej Nowoczesnej Historii Europejskiej, Nowoczesnej Historii Europejskiej, Historii Amerykań ...

Czytaj więcej

Phd holocaust i badania ludobójstwa

Gratz College
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Doktor Holocaustu i Studiów Ludobójstwa w Gratz College przeznaczony jest dla studentów, którzy już posiadają dyplom magisterski w dziedzinie Holocaustu i Studiów Ludobójstwa, ...

Czytaj więcej