PHDSTUDIES

Historia sztuki Afryka - Historia sztuki programów Historia sztuki w Afryka

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Studenci programu historii sztuki mogą nauczyć się o artystach, sławnych pracach i ruchach przez cały czas. Programy te ogólnie uczą uczniów o tym, co wpływa na sztuki, w tym kwestie polityczne, kulturowe i społeczne, a także mogą pomóc studentom zdobyć ogólne umiejętności niezbędne do pracy w przemyśle plastycznym.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Historia sztuki Afryka - Weź Historia sztuki Afryka. Wszystkie Historia sztuki i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Historia sztuki, Afryka Filter

Doktorat z historii sztuki

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kandydat jest zobowiązany do napisania pracy naukowej, zwykle od 70 000 do 80 000 słów, która wnosi nową wiedzę i zrozumienie do aspektu sztuk wizualnych lub aspektu kultury w ...

Czytaj więcej