Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Hebrajski, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest najwyższym stopniem oferowanym na poziomie uniwersyteckim. Ten stopień wymaga połączenia zaawansowanych kursów i niezależnych badań. Absolwenci demonstrują swoją zdolność do uzupełniania istniejącego zasobu wiedzy w wybranej dziedzinie.

Czym jest doktorat w języku hebrajskim? Programy te obejmują zajęcia z użytkowania w czasie i niuanse językowe. Studenci często są już w stanie mówić i czytać Modern Hebrew i mogą mieć doświadczenie we wcześniejszych wersjach tego języka. Mogą badać historyczne i obecne użycie tego języka lub wykonywać tłumaczenia, a także studiować klasyczne i współczesne pisma i literaturę w języku hebrajskim.

Doktor w języku hebrajskim ujawni uczniom korzyści płynące z nauki języka na poziomie zaawansowanym, w tym z umiejętności zwiększania zdolności rozumienia i zatrzymywania wiedzy. Oprócz wiedzy na temat kultury i historii tego odrodzonego języka, absolwenci mogą poprawić swoje zdolności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Koszt doktora w języku hebrajskim jest różny w zależności od długości programu. Wnioskodawcy powinni zbadać średni czas ukończenia studiów i obliczyć koszt nauki w tym okresie. Stypendia i stypendia mogą być dostępne za pośrednictwem działu językowego lub zewnętrznych organizacji zaangażowanych w promowanie badań językowych.

Wielu absolwentów studiów doktoranckich z hebrajskiego poszukuje pracy jako profesorowie na uniwersytetach na całym świecie. Niektórzy specjalizują się jako instruktorzy językowi w innych kontekstach, takich jak szkoły religijne. Większość krajów posiada instytucje, w których naucza się języka hebrajskiego i potrzebuje ekspertów, aby wspierać nauczycieli o mniejszej wiedzy. Istnieje również zapotrzebowanie na tłumaczy ustnego i pisemnego języka hebrajskiego do pracy na stanowiskach kulturalnych, dyplomatycznych i rządowych.

Szereg uniwersytetów oferuje doktorat w języku hebrajskim. Uczniowie powinni porównać koszty i zasoby pobliskich uczelni z programami w innych regionach lub krajach oraz programami online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Hebrajski

University of Johannesburg

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w ty ... [+]

Praca jest ukończona na wybrany przez Departament temat i napisana pod nadzorem. Studenci koncentrują się na temacie z zakresu arabistyki, islamistyki, hebrajskiego (w tym judaistyki) lub pokrewnego języka semickiego. Zgodnie z ogólnymi przepisami Wydziału Humanistycznego wymagane są cztery seminaria i obrona doktorancka (propozycji lub pracy magisterskiej).

Warunki przyjęć

Aby zostać przyjętym do tego programu, studenci muszą spełnić wymagania przyjęcia na studia i udowodnić odpowiednią znajomość metodologii badań. Mogą być wymagane dodatkowe egzaminy ustne.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof F. Esack Tel: 011 559 2787 / e - mail: fesack@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku