close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Hebrajski, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat jest najwyższym stopniem oferowanym na poziomie uniwersyteckim. Ten stopień wymaga połączenia zaawansowanych kursów i niezależnych badań. Absolwenci demonstrują swoją zdolność do uzupełniania istniejącego zasobu wiedzy w wybranej dziedzinie. Czym jest doktorat w języku hebrajskim? Programy te obejmują zajęcia z użytkowania w czasie i niuanse językowe. Studenci często… Czytaj więcej

Doktorat jest najwyższym stopniem oferowanym na poziomie uniwersyteckim. Ten stopień wymaga połączenia zaawansowanych kursów i niezależnych badań. Absolwenci demonstrują swoją zdolność do uzupełniania istniejącego zasobu wiedzy w wybranej dziedzinie.

Czym jest doktorat w języku hebrajskim? Programy te obejmują zajęcia z użytkowania w czasie i niuanse językowe. Studenci często są już w stanie mówić i czytać Modern Hebrew i mogą mieć doświadczenie we wcześniejszych wersjach tego języka. Mogą badać historyczne i obecne użycie tego języka lub wykonywać tłumaczenia, a także studiować klasyczne i współczesne pisma i literaturę w języku hebrajskim.

Doktor w języku hebrajskim ujawni uczniom korzyści płynące z nauki języka na poziomie zaawansowanym, w tym z umiejętności zwiększania zdolności rozumienia i zatrzymywania wiedzy. Oprócz wiedzy na temat kultury i historii tego odrodzonego języka, absolwenci mogą poprawić swoje zdolności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Koszt doktora w języku hebrajskim jest różny w zależności od długości programu. Wnioskodawcy powinni zbadać średni czas ukończenia studiów i obliczyć koszt nauki w tym okresie. Stypendia i stypendia mogą być dostępne za pośrednictwem działu językowego lub zewnętrznych organizacji zaangażowanych w promowanie badań językowych.

Wielu absolwentów studiów doktoranckich z hebrajskiego poszukuje pracy jako profesorowie na uniwersytetach na całym świecie. Niektórzy specjalizują się jako instruktorzy językowi w innych kontekstach, takich jak szkoły religijne. Większość krajów posiada instytucje, w których naucza się języka hebrajskiego i potrzebuje ekspertów, aby wspierać nauczycieli o mniejszej wiedzy. Istnieje również zapotrzebowanie na tłumaczy ustnego i pisemnego języka hebrajskiego do pracy na stanowiskach kulturalnych, dyplomatycznych i rządowych.

Szereg uniwersytetów oferuje doktorat w języku hebrajskim. Uczniowie powinni porównać koszty i zasoby pobliskich uczelni z programami w innych regionach lub krajach oraz programami online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Spertus Institute
Chicago, Stany Zjednoczone

Spertus Institute 's Doctor of Hebrew Letters (DHL) jest przeznaczony specjalnie dla pracujących tam żydowskich profesjonalistów, głównie rabinów, ale może być również interes ... +

Spertus Institute 's Doctor of Hebrew Letters (DHL) jest przeznaczony specjalnie dla pracujących tam żydowskich profesjonalistów, głównie rabinów, ale może być również interesujący dla nauczycieli i pracowników usług komunalnych z klasycznymi tekstami hebrajskimi na bardzo wysokim poziomie. Służy tym, którzy szukają możliwości rozwoju kariery, zmiany kariery i osobistego podbudowania. -
Doktorat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami