Geoinformatyka Azji - Geoinformatyka programów Geoinformatyka w Azji

Geoinformatyka Azji - Geoinformatyka programów Geoinformatyka w Azji

Geoinformatyka

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Stopień Magister Geoinformatyki dotyczy studium koncepcji realizowanych w Systemów Informacji Geograficznej. Wiedza ta jest stosowana w wielu dziedzinach, w tym ekologii i ochrony, rolnictwa i leśnictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego, zarządzania zasobami lub geodezji i kartografii.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Geoinformatyka Azji - Weź Geoinformatyka Azji. Wszystkie Geoinformatyka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Geografii I GIS

United Arab Emirates University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 5 lat September 2018 Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Ain W Mizhar (Dubaj) + 1 więcej

http://www.uaeu.ac.ae/en/admission/ph.d.and_professional_doctorate.shtml [+]

Cele stężenia Geografii

Celem dr geografii jest dostarczenie niezbędnej wiedzy na temat najnowszych teorii i postęp w dziedzinie geografii fizycznej i ludzi; i nauka geoprzestrzennych. Program ma na celu opracowanie badań, myślenie krytyczne, analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów w zakresie geografii, a także szansą dla studentów, aby zintegrować swoje doświadczenie zawodowe i edukacyjne. Ostatecznym celem jest stworzenie naukowców, którzy mogą posuwają teorii i praktyki Geografia / GIS.

Geografia koncentracyjny System Informacji (GIS)

Doktorat w dziedzinie geografii Koncentracja zapewnia zaawansowaną wiedzę na temat najnowszych teorii z zakresu GIS, takich jak modelowanie GIS, Internet / mobilnego GIS i GIS i oceny dokładności. Stężenie oferuje szansę absolwentom być wyposażony w wiedzę i umiejętności, które są niezbędne w obszarze ruchliwej GIS. Po zakończeniu studentów koncentracyjnych będą mogli dyskutować złożonych problemów geograficznych z wykorzystaniem narzędzi GIS, na bazie oceny internetowych map GIS i przyjęcie Zapewnienia Jakości / kontrola jakości (QA / QC) w projektach GIS.... [-]