Filter
Doktorat
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Francuski, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Programy doktoranckie i doktoranckie oparte na badaniach są zaawansowanymi programami edukacyjnymi na poziomie wyższym. Jest to najwyższy poziom dostępności i generalnie wymaga, aby studenci najpierw posiadali stopień magistra.

Czym jest dr in French? Program w języku francuskim na poziomie doktora jest ogólnie spodziewany, że uczniowie uczą się i mają umiejętności w języku porównywalnym z native speakerem po zakończeniu programu. Studenci w programie zazwyczaj uczą się wszystkich aspektów języka, w tym gramatyki, wymowy, historii, dialektów i kultury. Programy mogą umożliwić studentom specjalizację w dziedzinach obejmujących literaturę, historię, język lingwistyczny, antropologię, socjologię i wyniki. Studenci pracują nad projektem badawczym, który prezentuje to, co zostało zbadane w programie. Większość programów oczekuje, że ostateczne projekty uczniów mają znaczący wkład w tę dziedzinę.

Po ukończeniu programu uczniowie powinni mieć umiejętności pomagania innym osobom uczącym się języka, a także pisać i porozumiewać się po francusku. Ponadto studenci zdobędą wiedzę na temat badań, przywództwa i zarządzania, które mogą być wykorzystane w przyszłych karierach zawodowych.

Koszt programu doktoranckiego różni się. Studenci zazwyczaj definiują swój program przez swoje badania naukowe, które mogą wpływać na koszty. Studenci powinni uzyskać szacunki cenowe ze swojej szkoły.

Po ukończeniu studiów osoba może zdecydować się kontynuować pracę w nauczaniu lub badaniu. Absolwenci mogą również zdecydować się na nauczyciela na niższych szczeblach lub pracować w krajach francuskojęzycznych jako nauczyciel. Inne opcje kariery obejmują nauczanie języka dla osób nie będących tubylcami i pracy w krajach francuskojęzycznych. Możliwości kariery mogą być również dostępne w agencjach rządowych lub pracujących z organizacjami non-profit w międzynarodowych projektach. Studenci mogą również pracować nad wydawaniem, edytowaniem lub pisaniem.

Jeśli chcesz pogłębić naukę języka francuskiego, powinieneś rozważyć uzyskanie tytułu doktora francuskiego. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Francuski

Faculty of Humanities, Charles University

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francus ... [+]

Ten program doktorancki jest reklamowany do nauczania w klasie i na odległość. Każdy, kto interesuje się dziedziną klasycznej i nowoczesnej filozofii niemieckiej, francuską filozofią XIX i XX wieku, fenomenologią niemiecką i francuską, jak również obecnym międzynarodowym odbiorem tych filozofii, może mieć zastosowanie, a warunki przyjęcia (wymagane dokumenty patrz poniżej) spotkać. Programy studiów doktoranckich w tym programie obejmują następujące elementy, które należy dostarczyć w trakcie dwuletniego badania (minimalny czas trwania): oprócz przygotowania co najmniej trzech dokumentów semestralnych po szkoleniach obowiązkowych zgodnie z Akredytacją, są to przynajmniej trzy artykuły, które należy opublikować, uczestnicząc w co najmniej trzech konferencjach a także co najmniej dwa pobyty badawcze za granicą związane z tezą. Końcowy stopień polega na udokumentowaniu wyżej wymienionych osiągnięć, złożeniu pracy doktorskiej oraz obronie w ramach egzaminu doktorskiego. Wybrani doktoranci mogą uzyskać tytuł doktora. prowadzić.... [-]

Czechy Praga 5
Skontaktuj się ze szkołą
Niemiecki,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Na poziomie bardziej zaawansowanym (studia doktoranckie) studenci są zachęcani do współpracy z nami w naszych dziedzinach wiedzy, tj. Współczesnej powieści francuskiej, a ... [+]

Na poziomie bardziej zaawansowanym (studia doktoranckie) studenci są zachęcani do współpracy z nami w naszych dziedzinach wiedzy, tj. Współczesnej powieści francuskiej, autobiografii; Współczesny teatr francuski i literatura francuskojęzyczna w celu rozwijania swoich zdolności badawczych i krytycznych. Stopień doktora francuskiego wydziału jest przeznaczony dla oddanych badaczy i składa się głównie z rozprawy doktorskiej.

Warunki przyjęć

Warunkiem przyjęcia na stopień doktora jest stopień magistra w języku francuskim.

Szczegóły kontaktu

Imię i nazwisko: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / e - mail: desirew@uj.ac.za

Rejestracja i daty rozpoczęcia... [-]
Republika Południowej Afryki Johannesburg
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku