PHDSTUDIES

Filozofia Wielka Brytania - programów Filozofia Wielka Brytania Filozofia

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Studiowanie filozofii to dążenie do mądrości. Polega ona na rodzaj myślenia, który jest wszechstronny i krytyczna, i stara się odpowiedzieć na pytania rozumu, zrozumienia, wiedzy, emocji, wartości, racjonalności i różnych przekonań. edukacja Filozofia może być korzystne dla kariery w prawie, polityce, służbie cywilnej i dziennikarstwa.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Filozofia Wielka Brytania - Weź Filozofia Wielka Brytania. Wszystkie Filozofia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Filozofia, Wielka Brytania Filter

Stopnie naukowe (MPhil / PhD) w religiach i filozofiach

SOAS University of London
Magisterskie
Doktorat
28 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Departament Religii i Filozofii SOAS oferuje żywe, stymulujące i interdyscyplinarne środowisko badawcze. Zapewniamy indywidualny nadzór badawczy w szerokiej gamie tradycji rel ...

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktor nauk politycznych)

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Włoski
Online

Umiejętności uczenia się na odległość od Wydziału Sztuki

Czytaj więcej

Doctor of Philosophy (Ph.D) in Philosophy and Critical Thinking

Selinus University of Science and Literature
Doktorat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

A research thesis on philosophy offers students in the programme an opportunity to improve their analytical, critical, expressive, and interpretative skills, and to build and ...

Czytaj więcej