$close

Filtry

Zobacz wyniki

Filozofia Santa Cruz - programów Filozofia Santa Cruz Filozofia, Santa Cruz

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań. Filozofia jest dyscypliną, która wymaga krytycznego myślenia i rozumowania. Studenci, którzy badają ten obszar może rozwijać wiedzę i zrozumienie kwestii życiowych i tematów, jak również wyjątkowe umiejętnoś… Czytaj więcej

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Filozofia jest dyscypliną, która wymaga krytycznego myślenia i rozumowania. Studenci, którzy badają ten obszar może rozwijać wiedzę i zrozumienie kwestii życiowych i tematów, jak również wyjątkowe umiejętności krytycznego myślenia przydatnych w różnych ścieżek kariery, takich jak przedsiębiorstwa lub rządu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Santa Cruz położony jest w Santa Cruz County, Kalifornia, USA. Liczne zauważalną szkoły wyższe służyć miastu. Nowoczesny obiekt badań morskich służy również miasto.

Filozofia Santa Cruz - Weź PhD Santa Cruz. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of California Santa Cruz
Santa Cruz, Stany Zjednoczone

Program studiów dla absolwentów obejmuje szereg wymagań, które mają zapewnić zarówno wspólne doświadczenie, na podstawie którego uczniowie mogą budować swoje indywidualne proj ... +

Program studiów dla absolwentów obejmuje szereg wymagań, które mają zapewnić zarówno wspólne doświadczenie, na podstawie którego uczniowie mogą budować swoje indywidualne projekty, jak i wspólne ramy, w których mogą wymieniać się pomysłami. W pierwszym roku studenci będą mieli co najmniej jeden kurs z zakresu metafizyki i epistemologii, jeden kurs z historii filozofii i jeden z filozofii moralnej. -
Doktorat
Język angielski
Sie 2022