$close

Filtry

Zobacz wyniki

Filozofia Nowy Jork - programów Filozofia Nowy Jork Filozofia, Nowy Jork

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie. Kursy i programy studentów filozofii wyzwaniem dla rozumu innowacyjnie i myśleć krytycznie. Dzięki temu mogą oni nauczyć się pogłębiać swoje rozumienie i wiedzę w wielu dziedzinach i rozwiązywania problemów twórczo i ef… Czytaj więcej

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Kursy i programy studentów filozofii wyzwaniem dla rozumu innowacyjnie i myśleć krytycznie. Dzięki temu mogą oni nauczyć się pogłębiać swoje rozumienie i wiedzę w wielu dziedzinach i rozwiązywania problemów twórczo i efektywnie w branżach takich jak biznes, służby publicznej i prawa.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Long Island, Nowy Jork jest nie tylko najbardziej zaludnioną wyspą w kraju, jest to również największa wyspa też. Z ogromnej populacji ponad 7.000.000 mieszkańców, wyspa posiada dwa główne lotniska na jej terytorium. Jest domem dla wielu państwowych i prywatnych szkół wyższych wykonane, aby pomieścić dużą populację.

Filozofia Nowy Jork - Weź PhD Nowy Jork. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
New York University NYU Institute of Fine Arts
Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Program doktorancki Instytutu jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zgłębiać rolę sztuk wizualnych dziś i w przeszłości. Dzięki szczegółowym badaniom opartym na obiekta ... +

Program doktorancki Instytutu jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zgłębiać rolę sztuk wizualnych dziś i w przeszłości. Dzięki szczegółowym badaniom opartym na obiektach oraz interpretacji historycznej i teoretycznej nasz program studiów zapewnia rygorystyczne doświadczenie poparte interakcją z wiodącymi naukowcami z Instytutu, New York University i wyjątkowy dostęp do muzeów, kuratorów, konserwatorów i archeologów w Nowym Jorku i na całym świecie. -
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia