PHDSTUDIES

Filozofia Ameryka Południowa - Filozofia programów Filozofia w Ameryka Południowa

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Filozofia jest nauką, która wymaga rozwijania mądrości i poszukiwania odpowiedzi na szereg pytań życiowych. Ci, którzy studiują filozofię wzmocnienia wiedzy i doświadczenia, które pomogą im jak najlepiej zrozumieć, jak ludzie, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo, znaleźć spełnienie. Ta wiedza może być pomocna do kariery w dziedzinie ochrony zdrowia, administracji i informatyki.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

Filozofia Ameryka Południowa - Weź Filozofia Ameryka Południowa. Wszystkie Filozofia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Filozofia, Ameryka Południowa Filter

Doktor filozofii

Pontificia Universidad Javeriana
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Spanish (Colombia)
Ośrodek kształcenia

Program Doktorat ma na celu wyszkolenie badaczy filozofii, którzy dzięki solidnej znajomości tradycji i aktualnej filozofii są zdolni do kompetentnego wykonywania niektórych z ...

Czytaj więcej