PHDSTUDIES.PL

Dr Europie - dr studiów doktoranckich w Europie

Wiele uniwersytetów w Europie oferuje bardzo dobrej edukacji doktorantów z uczelni najlepszych i wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych wykładowców. Istnieje wiele programów i uniwersytetów w całej Europie, że studenci mogą patrzeć w przy rozważaniu dr Europie.

Dla dr Europie, kosztów programu, czasu i struktury różnią się w zależności od kraju i uczelni szczególnych. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba co najmniej 4 lat, aby zakończyć doktorat w Europie i seria badań nie są zazwyczaj wymagane są w innych krajach, takich jak Stany Zjednoczone. Istnieje szereg opcji dla zaspokojenia potrzeb ucznia, w tym możliwości kształcenia na odległość dla studentów, które nie mogą zobowiązać się do edukacji w pełnym wymiarze godzin.

Dr Europie jest ekscytującym miejscem dla edukacji. Jest tak wiele kulturowo i intelektualnie stymulujące miejsce do nauki, gdzie uczniowie mogą uzyskać prawdziwie międzynarodowe doświadczenie interakcji z ludźmi z całego świata.Zapoznaj się z poniższych opcji i znaleźć studiów doktoranckich Europie szukasz!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat w dziedzinie rachunkowości i finansów

Unicaf University (MW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Nowy Jork Grecja Ateny Rumunia Bukareszt Wielka Brytania Londyn Egipt Kair Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauritius Port Louis Kenia Nairobi Nigeria Lagos Somalia Mogadiszu Zambia Lusaka Jordania Irbid Cypr Cypr online + 27 więcej

Celem programu doktora jest przygotowanie następnego pokolenia wiodących naukowców. Doktor jest programem niezależnego, samodzielnego kierunku naukowego, wspieranego przez zespół organów nadzoru, który wnosi oryginalny wkład do wiedzy zapisanej w opublikowanej pracy naukowej.

Programy doktoranckie

Silesian University of Technology - Joint Doctoral School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Polska Gliwice

Wspólna Szkoła Doktorancka oferuje interdyscyplinarną edukację obejmującą szeroki zakres dyscyplin naukowych (Tematy pracy doktorskiej). Czas trwania doktoratu Program trwa 4 lata przy rejestracji w pełnym wymiarze godzin. Każdy doktorat student otrzymuje stypendium bez pobierania opłat za naukę.

Samodzielny doktorat w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem

ISM - International School of Management
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 7 lat(a) Wrzesień 2020 Francja Paryż + 1 więcej

Nasz doktor rozwija umiejętności badawcze i dydaktyczne potrzebne do promowania nowych perspektyw i inspirowania następnego pokolenia liderów biznesu. Program przygotowuje doświadczonych i zmotywowanych profesjonalistów biznesowych do rozpoczęcia kariery zaangażowanych instruktorów i oryginalnych badań w środowisku akademickim.

Doktorat Ekonomia sektora i ekonomika przedsiębiorstw

Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Czechy Praha-Suchdol

Przypuszcza się, że absolwent opanował teoretyczne podstawy obszaru badań, podstawowe metody pracy naukowej w zakresie studiów oraz podstawowe formy stałego gromadzenia wiedzy ogólnoświatowej w zakresie nauki przez całe życie. Absolwenci powinni być w stanie zaprojektować opisowe i normatywne ekonomiczne modele procesów gospodarczych na poziomie makro i mikroekonomicznym oraz zebrać odpowiednie dokumenty potrzebne do ich sformalizowania. Ponadto zakłada się możliwość uogólnienia wiedzy naukowej na formę praw ekonomicznych wraz z ich zastosowaniem w interpretacji konkretnych zadań gospodarczych w celu promowania zrównoważonego rozwoju.

Program doktora

Hanken School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Finlandia Helsinki Vaasa + 1 więcej

Program doktorancki Hanken odpowiada czteroletnim studiom stacjonarnym, podczas których przygotowuje się rozprawę doktorską (180 punktów kredytowych) i zalicza 60 punktów ECTS z zajęć.

Executive PhD Program in Management

Management Center Innsbruck
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 4 lat(a) Listopad 2019 Austria Innsbruck

Executive PhD Program in Management, oferowany wspólnie przez University of Antwerp, Antwerp Management School i MCI Management Center Innsbruck , skierowany jest do starszych menedżerów i decydentów, którzy uzyskują stopień doktora (doktora, doktora lub DBA) podczas pracy chcą. Przyspiesza rozwój własnej ekspertyzy badawczej i zastosowanie rozwiązań naukowych do bieżących wyzwań w przemyśle i firmach.

Doktorat z przedsiębiorczości i innowacyjności

University of Osijek Faculty of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Osijek

Uruchamianie międzynarodowej między uniwersytecką interdyscyplinarnego podyplomowych (doktoranckich) badanie przedsiębiorczości i innowacyjności była stymulowana przez potrzebę stworzenia konkurencyjnej wiedzy niezbędnej do wzmocnienia aktywnego i innowacyjności jednostek i społeczeństwa w obliczu zmian i zarządzanie zmianami.

Program doktorancki w międzynarodowym opodatkowaniu działalności gospodarczej

WU - Vienna University of Economics and Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Austria Wiedeń

Program Doktorancki w międzynarodowym opodatkowaniu działalności gospodarczej (DIBT) oferuje doskonałą edukację doktorancką wybitnym studentom z całego świata, w pełni przygotowując ich do prowadzenia badań dotyczących międzynarodowego opodatkowania działalności gospodarczej.

Doktorat Informatyka i Technologia Komunikacyjna (ICT)

ICT International Doctoral School University of Trento
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Trydent

Program doktora informatyki i komunikacji (ICT) zapewnia umiejętności niezbędne do prowadzenia zaawansowanych badań na uniwersytetach, w instytucjach publicznych lub prywatnych organizacjach w celu przyspieszenia postępu naukowego i technologicznego oraz stworzenia klasy menedżerskiej o wysokiej kulturze zawodowej i odpowiednia międzynarodowa otwartość. Celem programu doktoranckiego jest wyszkolenie specjalistów zdolnych do tworzenia wysokiej jakości i innowacyjnych systemów informacyjnych i telekomunikacyjnych, adresowanych do rozwiązywania złożonych problemów. Ma również na celu poprawę zdolności przedsiębiorczych doktorantów poprzez oferowanie konkretnych szkoleń i możliwości podjęcia staży.

Fd w sprawach morskich

World Maritime University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 lat(a) Wrzesień 2020 Szwecja Malmö

Światowy Uniwersytet Morski (WMU) został założony przez Międzynarodową Organizację Morską ONZ w 1983 r. I jest instytucją najwyższej oceny IMO w zakresie studiów podyplomowych i badań w dziedzinie gospodarki morskiej.

Doktorat z fizyki (nauki fizyczne)

Kaunas University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Litwa Kaunas

KTU i University of Southern Denmark (Dania) wspólny program doktorancki z dziedziny fizyki zapewnia kompetencje i wiedzę w zakresie materii skondensowanej, interakcji promieniowania i materii, spektroskopii optycznej; Program oferuje szeroki zakres tematów i ogólnych badań eksperymentalnych i teoretycznych w zakresie mezo, mikro i nanostruktur, struktur fotonicznych, w tym ich tworzenia, analizy i zastosowania w plazmonice, biosensorach i alternatywnej energii.

DBA - Doctor of Business Administration

Alfred Nobel Open Business School
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 2 semestry Otwarta rekrutacja Szwajcaria Zurych

COLLÉGIUM HUMANUM WARSAW MANAGEMENT UNIVERSITY AND ALFRED NOBEL OPEN BISUNESS SCHOOL SZWAJCARIA UNIWERSYTET EUROPEJSKI NAUK BIZNESOWYCH Europa ogłasza publicznie uznany kurs DBA w roku akademickim 2019/2020.

HFA Ph.D.

Hector Fellow Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2020 Niemcy Karlsruhe

Ph.D. studenci Hector Fellow Academy są zatrudniani jako asystenci naukowcy przez okres trzech lat. Wynagrodzenie odpowiada wewnętrznym regulacjom na Uniwersytecie odpowiedniego Hektora Fellow (według TV-L 13, do 100%, w oparciu o stawki finansowania DFG dla doktorantów).

Ph.D. Międzynarodowa Szkoła Badawcza Maxa Plancka dla obwodów neuronowych

Max Planck Institute for Brain Research
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Niemcy Frankfurt

Międzynarodowa Szkoła Badawcza Maxa Plancka (IMPRS) dla obwodów nerwowych została założona w 2011 roku i oferuje około dziesięciu w pełni finansowanych stypendiów doktoranckich każdego roku dla utalentowanych studentów posiadających odpowiedni tytuł magistra lub licencjata jako najwyższy stopień. Program jest prowadzony w języku angielskim.

Międzynarodowy doktor medycyny molekularnej

University Vita-Salute San Raffaele
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Mediolan

Uniwersytet San Raffaele, najwyżej sklasyfikowany wśród uniwersytetów badawczych we Włoszech, oferuje doktorat. program mający na celu zapewnienie doskonałych wskazówek, wsparcia i szkoleń dla studentów studiów magisterskich zainteresowanych poznaniem procesów molekularnych leżących u podstaw chorób ludzkich oraz opracowaniem nowych podejść do ich leczenia.