close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Etyka, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktorat (doktor filozofii) to zaawansowany program studiów, który zazwyczaj wymaga obszernych niezależnych badań. Dostępny w różnych obszarach tematycznych, może zająć średnio cztery lata. Czym jest doktorat z etyki? W tym programie studenci mogą uczyć się o etyce związanej z różnymi branżami, takimi jak politologia, opieka zdrowotna, biznes, globalizacja i ekonomia. W zależn… Czytaj więcej

Doktorat (doktor filozofii) to zaawansowany program studiów, który zazwyczaj wymaga obszernych niezależnych badań. Dostępny w różnych obszarach tematycznych, może zająć średnio cztery lata.

Czym jest doktorat z etyki? W tym programie studenci mogą uczyć się o etyce związanej z różnymi branżami, takimi jak politologia, opieka zdrowotna, biznes, globalizacja i ekonomia. W zależności od programu nauczania studenci mogą wykorzystywać studia przypadków, aby pomóc w nauce zaawansowanych koncepcji etycznych. Tematy kursów mogą obejmować etykę i filozofię, prawa człowieka i prawo gospodarcze, międzynarodową etykę biznesową i zaawansowaną teorię etyczną. W większości programów, większość badań skupi się na wybranej przez studenta rozprawie doktorskiej lub tezie.

Jedną z wielu korzyści, jakie studenci osiągają dzięki osiągnięciu tego stopnia, jest umiejętność krytycznego myślenia. Zyskują również umiejętności badawcze i pisarskie, a także umiejętności organizacyjne.

Podczas gdy koszt jest i powinien być czynnikiem decydującym o wyborze szkoły, nie powinno to powstrzymywać nikogo od kontynuowania nauki. Czynniki wpływające na naukę obejmują status rezydenta, lokalizację szkoły, długość programu i powiązane opłaty. Badanie różnych szkół może pomóc uczniom znaleźć niedrogie opcje.

Umiejętności zdobyte podczas zdobywania tytułu doktora w zakresie etyki prowadzą do kariery w różnych zawodach i dziedzinach, a konkretna kariera często wiąże się z końcową tematyką pracy studenta. Wspólne zawody zawodowe obejmują nauczycieli szkół policealnych, naukowców i mentorów dla organizacji prawniczych i szkół. Absolwenci mogą zdecydować się na niezależne prace badawcze dla różnych publikacji rządowych, biznesowych i prawnych. Mogą również wybrać samozatrudnienie i zaoferować swoją wiedzę prawną i etyczną jako konsultant biznesowy.

Skorzystaj z naszego katalogu online, aby poznać krajowe i międzynarodowe możliwości uzyskania doktoratu z etyki. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Charles University Protestant Theological Faculty
Praga, Czechy

Celem studiów doktoranckich z zakresu teologii praktycznej i ekumenicznej oraz etyki teologicznej jest uczenie się, w zwykły sposób dla zaawansowanych studiów, ich umiejętnośc ... +

Celem studiów doktoranckich z zakresu teologii praktycznej i ekumenicznej oraz etyki teologicznej jest uczenie się, w zwykły sposób dla zaawansowanych studiów, ich umiejętności myślenia teologicznego i pogłębiania wiedzy o tradycji teologicznej w jej ekumenicznym, praktycznym, i wymiary etyczne na poziomie eksperckim. Studenci uczą się krytycznie analizować i zastanawiać się nad nabytą wiedzą i metodami stosowanymi w ich dziedzinie oraz interpretować je zarówno w ich własnym kontekście, jak iw interdyscyplinarnych kontekstach współczesnej wiedzy naukowej. W zależności od przedmiotu ich pracy doktorskiej, ich studia koncentrują się na odpowiedniej specjalizacji z zakresu teologii ekumenicznej lub praktycznej (np. Homiletyka, katechetyka, poimeniki, praktyczna eklezjologia, hymnologia lub misjologia) lub na etyce teologicznej lub chrześcijańskiej praca społeczna (diakonia). Równocześnie jednak zachowują one odpowiednią szerokość widzenia i orientację interdyscyplinarną, która odnosi się do wszystkich gałęzi teologii. -
Doktorat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski, Niemiecki
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami