PHDSTUDIES

Elektrotechnika Zjednoczone Emiraty Arabskie - programów Elektrotechnika Zjednoczone Emiraty Arabskie Elektrotechnika

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to federacja siedmiu emiratów na wschodniej części Półwyspu Arabskiego, przy wejściu do Zatoki Perskiej. Znaczna część siły roboczej w ZEA są zagraniczni emigranci - stąd w kraju 's makijaż populacja jest tak różnorodny, z arabskimi będących obywatelami mniejszością we własnym kraju.

Elektrotechnika Zjednoczone Emiraty Arabskie - Weź Elektrotechnika Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystkie Elektrotechnika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Elektrotechnika, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Doktor filozofii w inżynierii

Khalifa University
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Tytuł doktora filozofii w dziedzinie inżynierii (Ph.D. in Engineering) przyznawany jest kandydatom, którzy pomyślnie ukończyli nauczane kursy i komponenty badawcze programu. S ...

Czytaj więcej

Doktor filozofii (doktorat) w dziedzinie elektrotechniki

UAEU United Arab Emirates University
Doktorat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
28 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szybki rozwój przemysłu łączności, energii odnawialnej i ropy naftowej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wymaga infrastruktury akademickiej, która może wspierać zarządzanie ...

Czytaj więcej