PHDSTUDIES

Elektrotechnika Arlington - programów Elektrotechnika Arlington Elektrotechnika, Arlington

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

W Arlington, University of Texas Arlington rejestruje największą liczbę studentów rocznie. Istnieją inne akredytowanych uczelni w regionie, takie jak Strayer University, Marymount University i Devry Uniwersytet Arlington.

Elektrotechnika Arlington - Weź PhD Arlington. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Elektrotechnika, Arlington Filter

Doktorat z elektrotechniki

University of Texas Arlington
Doktorat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Oferta kursu zapewnia studentom możliwość poszerzenia, a także pogłębienia wiedzy w wielu dziedzinach elektrotechniki. Student, przy pomocy doradcy z wydziału, może zaplanować ...

Czytaj więcej