PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Elektrotechnika Johannesburg - programów Elektrotechnika Johannesburg Elektrotechnika , Johannesburg

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Johannesburg miasto jest największym źródłem złota i diamentów w Afryce Południowej. To jest podstawa Trybunału Konstytucyjnego Republiki Południowej Afryki i jest największym i najbogatszym miastem w prowincji Gauteng. Jest domem dla Uniwersytetu w Johannesburgu.

Studia niestacjonarne Elektrotechnika Johannesburg - Weź Elektrotechnika Johannesburg. Wszystkie Elektrotechnika program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Elektrotechnika, Johannesburg Filter

Doktorat z inżynierii elektrycznej i elektronicznej

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Katedra Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej specjalizuje się w inżynierii systemów komputerowych i programach technologii elektrycznej.

Czytaj więcej