PHDSTUDIES

Studia niestacjonarne Elektrotechnika Afryka - Elektrotechnika programów Elektrotechnika w Afryka

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

African edukacyjna przygoda może być ekscytujące, ponieważ kontynent 's bogate tradycyjne dziedzictwo jest tak istotnym dla kultury. Afrykanie legendarna gościnność jest przyjazny dla obcych i swoich miast wieloetniczne tak ekscytujące z afrykańskiej muzyki, tańca i sztuki, zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej, stanowi całe inne światy aplikacji i radości, i tam jest kilka doświadczeń estetycznych, gdziekolwiek jesteś, aby porównać i kontrast z kolorem, wirować, zapachu, i dźwięków z Afryki rynku.

Studia niestacjonarne Elektrotechnika Afryka - Weź Elektrotechnika Afryka. Wszystkie studia niestacjonarne Elektrotechnika program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Elektrotechnika, Afryka Filter

Komputer doktorancki

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten umożliwia absolwentom, poprzez badania naukowe, specjalizację w określonych obszarach komunikacji i telekomunikacji.

Czytaj więcej

Doktorat z inżynierii elektrycznej i elektronicznej

University of Johannesburg
Doktorat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
30 Paź 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Katedra Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej specjalizuje się w inżynierii systemów komputerowych i programach technologii elektrycznej.

Czytaj więcej

Doktorat elektryczny

Botswana International University Of Science And Technology
Doktorat
Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten, poprzez badania, ma na celu specjalizację w wybranych obszarach elektrycznych i elektronicznych.

Czytaj więcej