PHDSTUDIES

Ekonomia Izrael - programów Ekonomia Izrael Ekonomia

Doctor of Philosophy stopniu, krótkie doktorat to zaawansowany stopień naukowy uzyskany w różnych dziedzinach, co oznacza poważne interesy i osiągnięć w zakresie badań.

Studiowanie ekonomii jest jeden, który jest bardzo cenny dla dzisiejszego społeczeństwa. Zasady ekonomiczne mogą być stosowane do szerokiego kręgu instytucji, w tym opieki zdrowotnej, administracji, finansów, biznesu, polityki, a nawet religii. Wszystkie te agencje wymagają czasu i kosztów, a tym samym może być widok z perspektywy ekonomicznej.

Izrael, oficjalnie Państwo Izrael jest demokracją parlamentarną, na Bliskim Wschodzie, na południowo-wschodnim brzegu Morza Śródziemnego. Israel 's centrum finansowe jest Tel Aviv, a Jerozolima jest kraj ' s najbardziej zaludnione miasto, jeśli zajęte Wschodnia Jerozolima jest włączone.

Ekonomia Izrael - Weź Ekonomia Izrael. Wszystkie Ekonomia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Ekonomia, Izrael Filter

Master of Arts / PhD - The Bogen International Graduate Program in Economics

The Hebrew University of Jerusalem
Doktorat
MA
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bogen International Graduate Program in Economics to wysoce selektywny program, który zapewnia szkolenia na wysokim poziomie z ekonomii dla studentów rozważających karierę nau ...

Czytaj więcej