close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Ekonomia międzynarodowa, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Po ukończeniu studiów magisterskich student może zdecydować się na doktorat. Jest to najwyższy stopień naukowy i wymaga wieloletnich intensywnych badań. W zależności od kierunku studiów i szkoły stopień ten może trwać od czterech do sześciu lat. Ekonomia międzynarodowa zastanawia się, jak różne kraje oddziałują na siebie i wpływają na inwestycje, produkcję, handel i migr… Czytaj więcej

Po ukończeniu studiów magisterskich student może zdecydować się na doktorat. Jest to najwyższy stopień naukowy i wymaga wieloletnich intensywnych badań. W zależności od kierunku studiów i szkoły stopień ten może trwać od czterech do sześciu lat.

Ekonomia międzynarodowa zastanawia się, jak różne kraje oddziałują na siebie i wpływają na inwestycje, produkcję, handel i migrację. Więc co to jest doktorat z ekonomii międzynarodowej? Studia w tej dziedzinie to pogłębione spojrzenie na systemy gospodarki międzynarodowej. Niektóre skupiają się na przemyśle dla niemowląt, stabilności finansowej, wewnętrznych gospodarek, globalizacji i opozycji. Znajomość systemów gospodarczych i polityki międzynarodowej jest dobrym warunkiem wstępnym przed rozpoczęciem tego stopnia.

Poznanie międzynarodowej ekonomii ma wpływ na to, co rozumiesz o ekonomii lokalnej. Także umiejętność analizowania i reagowania na złożone sytuacje jest użyteczna w życiu codziennym.Ukończenie studiów doktoranckich może przynieść korzyści, takie jak promocja czy podwyższenie płac.

Istnieje kilka różnych czynników, które należy rozważyć przy planowaniu budżetu doktora, w tym czy planujesz ruszyć. Niektóre koszty zależą od wybranej szkoły, takiej jak czesne, opłaty i książki. Dotacje i inne fundusze są często dostępne dla kandydatów do doktorantów.

Międzynarodowe firmy zawsze potrzebują kogoś, kto rozumie międzynarodową ekonomię. Większe firmy mogą mieć całe zespoły poświęcone tej tematyce, co oznacza, że ​​stanowiska kierownicze mogą być dostępne dla osób z tym doktoratem. Nowe i istniejące międzynarodowe firmy mogą zatrudniać absolwentów tego typu, jak również podmioty polityczne. Znajomość kursów walutowych mogłaby również prowadzić do zatrudnienia w różnych podmiotach handlowych. Doktor zazwyczaj otwiera drzwi do różnych dziedzin badawczych.

Znalezienie szkoły, która oferuje doktorat z ekonomii międzynarodowej i innych pokrewnych dziedzinach jest łatwe dzięki naszej formie.Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
DIW Berlin - German Institute for Economic Research
Berlin, Niemcy

DIW Graduate Center (GC) w Niemieckim Instytucie Badań Ekonomicznych przyjmuje wnioski od wysoko wykwalifikowanych studentów studiów podyplomowych z całego świata, aby zapisać ... +

DIW Graduate Center (GC) w Niemieckim Instytucie Badań Ekonomicznych przyjmuje wnioski od wysoko wykwalifikowanych studentów studiów podyplomowych z całego świata, aby zapisać się na jego ustrukturyzowany program doktorancki z ekonomii. -
Doktorat
Studia dzienne
5 lat(a)
Język angielski
Paź 2021
Ośrodek kształcenia