PHDSTUDIES

Programy Ekonomia biznesu, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Ukończenie studiów magisterskich jest wymagane przed rozpoczęciem studiów doktoranckich. Większość programów wymaga rozprawy lub pracy dyplomowej z oryginalnymi badaniami przed ukończeniem i przyznaniem stopnia naukowego.

Co to jest doktorat z ekonomii biznesu? Te programy doktoranckie mają ciężki składnik matematyczny połączony z rozsądkiem biznesowym. Metody badawcze i metody statystyczne są powszechnymi kursami. Ponadto studenci uczą się zachowań konsumenckich, zarządzania i ekonomii biznesu, z których wszystkie można zastosować do rzeczywistości poza środowiskiem akademickim. Badacze mają dużą autonomię w wyborze specjalizacji pracy doktorskiej i odpowiednich zajęć. Programy średnio trzy lata na ukończenie wszystkich zajęć.

Umiejętności matematyczne są doskonalone w programie i dobrze funkcjonują w bankowości i finansach w świecie korporacyjnym, jak również w osobistych interesach. Uczestnicy programu zdobywają dalsze umiejętności badawcze i pisemne, które można wykorzystać do ubiegania się o dotacje na dalsze badania, na stanowiska wymagające badań oraz do kierowania polityką poza środowiskiem akademickim.

Koszt programu zależy od przyznanych stypendiów lub asystentów. Zbadaj wszystkie możliwe opcje pomocy programowej i finansowej przed podjęciem decyzji.

Umiejętności badawcze i pisarskie zdobyte podczas studiów ekonomicznych przygotowują absolwentów do kariery w środowisku akademickim. Poza środowiskiem akademickim absolwenci mogą przejść do sektora korporacyjnego lub rządowego. Ponadto ośrodki analityczne i organizacje międzynarodowe, takie jak Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, są dobrym miejscem do wykorzystania umiejętności zdobytych w tym programie. Doktorat z ekonomii biznesu ma szerszy apetyt na studia podyplomowe niż wiele innych dostępnych programów doktoranckich. Konkretne kariery dla osób z doktoratem w dziedzinie ekonomii biznesu obejmują ekonomię opieki zdrowotnej, naukowca i ekonomistę ds. Badań zdrowotnych.

Większość studiów doktoranckich oferuje możliwość pracy w kampusie w pełnym wymiarze godzin w celu prowadzenia badań i współpracy zarówno w kraju, jak i za granicą. Aby przejść do następnego etapu, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszenia.

3 Wyniki z Ekonomia biznesu Filter

Podyplomowe Studium Doktoranckie z Ekonomii i Ekonomiki Biznesu

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business
Doktorat
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów doktoranckich w zakresie ekonomii i ekonomii biznesu Wydziału Ekonomii w Rijece jest członkiem dwóch prestiżowych sieci / stowarzyszeń doktorskich: dr. Europy ...

Czytaj więcej

PhD in General and Quantitative Economics

Corvinus University of Budapest
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 semestry
Język angielski
Język węgierski
Ośrodek kształcenia

The curriculum also includes the term in which it is recommended to complete the compulsory subjects. It is composed in a way that doctoral students can complete their study o ...

Czytaj więcej

Ph.D. w ekonomii i zarządzaniu

Technical University of Liberec
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program ten wyposaża studentów w ekspercką wiedzę z zakresu administracji i zarządzania biznesem, który koncentruje się na zachowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami w global ...

Czytaj więcej