PHDSTUDIES

Duchowość Palo Alto - programów Duchowość Palo Alto Duchowość, Palo Alto

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Historia Palo Alto prześledzić do 1769. Miasto ma pięć głównych bibliotek z mnóstwem literatury i przedmiotów. Te biblioteki pomaga dorosłe studenci wiedzy, informacji i przyjemności, jak również.

Duchowość Palo Alto - Weź PhD Palo Alto. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Duchowość, Palo Alto Filter

Doktor filozofii (Ph.D.) w transpersonalnym

Sofia University
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz program łączy uczenie się eksperymentalne z poważnego dochodzenia akademickiego i nasi absolwenci stają się uczeni, transpersonally transpersonalnych zorientowane terapeu ...

Czytaj więcej