PHDSTUDIES

Duchowieństwo Kanada - programów Duchowieństwo Kanada Duchowieństwo

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Studenci, którzy czują, że mogą zostać wezwani, aby zostać ministrem kościoła, mogą znaleźć jasność i rozwój umiejętności w programie studiów ministra. Kursy te najczęściej koncentrują się na praktycznych kwestiach, takich jak administracja kościoła i badania wiary.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Duchowieństwo Kanada - Weź Duchowieństwo Kanada. Wszystkie Duchowieństwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Duchowieństwo, Kanada Filter

Lekarz Ministerstwa

Carey Theological College
Doktorat
04 Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
01 Sie 2020
Język angielski
Online

Dyplomy zaawansowane są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy ukończyli studia magisterskie i chcieliby kontynuować kształcenie ustawiczne w specjalistycznej dziedzinie mi ...

Czytaj więcej

Lekarz Ministerstwa

Acadia Divinity College
Doktorat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zachęcamy do przyłączenia się do nas w Acadii, aby zdobyć energię, umiejętności i głębokość potrzebną do długotrwałej służby i wyostrzyć swoją skuteczność jako chrześcijańskie ...

Czytaj więcej