$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Doradztwo szkolne, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Podczas gdy stopień magistra dużo daje o konkretnym przedmiocie, program doktora filozofii oferuje studentowi możliwość przeprowadzenia oryginalnych badań. Ostatecznie, każdy student zwykle wybiera pracę dyplomową i pisze pracę dyplomową na ten temat. Co to jest doktorat w poradnictwie szkolnym? Specjaliści mogą zdecydować się na przejście na stopień doktora, aby pogłębić swo… Czytaj więcej

Podczas gdy stopień magistra dużo daje o konkretnym przedmiocie, program doktora filozofii oferuje studentowi możliwość przeprowadzenia oryginalnych badań. Ostatecznie, każdy student zwykle wybiera pracę dyplomową i pisze pracę dyplomową na ten temat.

Co to jest doktorat w poradnictwie szkolnym? Specjaliści mogą zdecydować się na przejście na stopień doktora, aby pogłębić swoją wiedzę o tym, jak najlepiej pomóc uczniom na wszystkich poziomach nauczania. Studenci w tej dziedzinie mogą brać udział w kursach w specjalistycznych dziedzinach poradnictwa, takich jak terapia żałoby lub coaching programowy. Może również być nacisk na zarządzanie, a ci studenci uczą się nauczania i różnych aspektów zarządzania doradcą w trakcie ich programu.

Przygotowując się do doktoratu, uczestnicy zyskują umiejętności w zakresie badań i pisania, które są pomocne w tworzeniu przemyślanej pracy naukowej w przyszłości. Być może najważniejsze, absolwenci tych programów są przeszkoleni w nadzorowaniu doradców studenckich mających zastosowanie w różnych ról kierowniczych.

Koszty kształcenia mogą być ważnym czynnikiem przy wyborze uczelni lub uniwersytetu. Uczniowie powinni zawsze poświęcić czas na zbadanie wymagań każdego programu, aby upewnić się, że pasuje on do ich harmonogramu i środków ekonomicznych.

Po ukończeniu studiów duży procent osób zaczyna odgrywać rolę w nauczaniu lub zarządzaniu doradcami studentów. Profesury są wspaniałą okazją do przekazywania umiejętności i pomagają doskonalić kolejne pokolenie doradców. Niektórzy absolwenci wybierają naukowców, koncentrując się na ustalaniu najlepszych praktyk i nowych teorii w dziedzinie doradztwa. Niektórzy mogą pozostać doradcami szkolnymi podczas rozwijania swoich badań, a inni mogą pracować jako analitycy lub programiści w zespołach ekspertów lub wydziałach studiów uniwersyteckich.

Uczniowie, którzy marzą o rozwijaniu kariery w poradnictwie szkolnym, mogą uznać za kolejny naturalny krok doktora. Lokalne i internetowe instytucje mogą pozwolić prawie każdemu na zdobycie dyplomu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Florida College of Education
Gainesville, Stany Zjednoczone

Odpowiedni dla osób, które chcą pełnić role pedagogów-doradców - badania naukowe, pisanie, nauczanie, nadzór, doradztwo i konsultacje oraz przywództwo i rzecznictwo.

Odpowiedni dla osób, które chcą pełnić role pedagogów-doradców - badania naukowe, pisanie, nauczanie, nadzór, doradztwo i konsultacje oraz przywództwo i rzecznictwo. -
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Lindsey Wilson College
Columbia, Stany Zjednoczone

Stopień doktora w zakresie edukacji i superwizji doradców (CES) przygotowuje studentów do pełnienia funkcji liderów w praktyce klinicznej, superwizji, administracji, edukacji ... +

Stopień doktora w zakresie edukacji i superwizji doradców (CES) przygotowuje studentów do pełnienia funkcji liderów w praktyce klinicznej, superwizji, administracji, edukacji i badaniach w zawodzie doradczym. Dane regionalne i krajowe wskazują na potrzebę przywództwa w tych obszarach, aby wesprzeć rosnącą liczbę specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego świadczących usługi. -
Doktorat
Język angielski
Ośrodek kształcenia