PHDSTUDIES.PL

Projektowanie Europie - Projektowanie programów Projektowanie w Europie

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Wykwalifikowani specjaliści projektowe są potrzebne w wielu organizacjach do niestandardowych rozwiązań narzędziowych dla wspólnych problemów. Ponieważ pole projekt obejmuje szeroką gamę środowisk i aplikacji, specjalistów są potrzebne w małych firmach, dużych korporacji, edukacji, organizacji non-profit, a rządem.

 

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Projektowanie Europie - Weź Projektowanie Europie. Wszystkie Projektowanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

5 Wyniki z Projektowanie, Europie Filter

Doktor studiów projektowych

Izmir University of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Turcja Izmir

Studia ukończył projekt programu został ustanowiony w celu połączenia wszystkich dyscyplin projektowych w celu uczynienia ich bardziej twórczy poprzez interakcję. Program rozpoczął swoje zakłady w roku akademickim 2006-2007, choć potrzebne jest zaawansowane badania poziomu w dziedzinie studiów projektowych. Dlatego doktorska Program studiów projektowych będzie przyjmować studentów w roku akademickim 2013-2014 po raz pierwszy.

Zaprojektuj doktorat

IADE
Ośrodek kształcenia 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Portugalia Lizbona

Projekt dr. jest zasadniczo ukierunkowany na tezy, nad którymi studenci zaczynają pracować od pierwszego dnia. Jest to także Doktorat oparty na zrozumieniu, co to znaczy być Projektantem i czym jest Projektowanie.

Ludzkich czynników

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Grudzień 2019 Wielka Brytania Nottingham

Badania nad czynnikami ludzkimi koncentrują się na multidyscyplinarnych badaniach obejmujących badania interakcji ludzi, maszyn i technologii w celu opracowania produktów i systemów, z których korzystamy codziennie.

Doktorat z projektowania, technologii

Koc University - Istanbul Turkey
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Turcja Stambuł

Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Humanistycznych w KOC UNIVERSITY zadowoleniem przyjmuje wnioski o tytuł magistra i doktora w dziedzinie projektowania, technologii i społeczeństwa.

Doktorat w architekturze, projektowaniu, planowaniu

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Listopad 2019 Włochy Camerino

Obszar: architektura, projektowanie, planowanie