$close

Filtry

Zobacz wyniki

Data Science Greensboro - programów Data Science Greensboro Data Science, Greensboro

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie. Nauka danych lub nauka związana z danymi, wiąże się z wielostronnym badaniem metod, procesów i systemów naukowych w poszukiwaniu dodatkowych informacji. Przykładem jest wydobywanie danych. Studenci z tej dziedziny mogą skupi… Czytaj więcej

Trzeba osiągnąć dwie rzeczy zdobywając doktorat. Najpierw trzeba zrozumieć danego przedmiotu dokładnie. Po drugie, musi być szeroko w wiedzy o tym przedmiocie.

Nauka danych lub nauka związana z danymi, wiąże się z wielostronnym badaniem metod, procesów i systemów naukowych w poszukiwaniu dodatkowych informacji. Przykładem jest wydobywanie danych. Studenci z tej dziedziny mogą skupić się na zmianach organizacyjnych w korporacjach lub poprawić proces podejmowania decyzji.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Greensboro jest duże miasto w stanie Karolina Północna, w rankingu w trzecim co do wielkości w odniesieniu do populacji. Założona w 1750 roku, miasto stała się wysoce uprzemysłowionym koncentratora obsługującego wiele firm. Posiada liczne uczelnie wyższe, które oferują programy w prawa i technologii między innymi.

Data Science Greensboro - Weź PhD Greensboro. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
North Carolina A&T State University
Greensboro, Stany Zjednoczone

Doktorat in Computational Data Science and Engineering to interdyscyplinarny program dla absolwentów przeznaczony dla studentów, którzy chcą wykorzystywać zaawansowane metody ... +

Doktorat in Computational Data Science and Engineering to interdyscyplinarny program dla absolwentów przeznaczony dla studentów, którzy chcą wykorzystywać zaawansowane metody obliczeniowe do rozwiązywania problemów związanych z dużymi danymi, rozległymi obliczeniami oraz złożonym modelowaniem, symulacją, optymalizacją i wizualizacją. Badania w dziedzinie informatyki i inżynierii danych obliczeniowych obejmują: big data i statystykę obliczeniową, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, internet rzeczy, duże i złożone systemy, inteligentne systemy transportowe i infrastrukturalne, teledetekcję, pojazdy autonomiczne, wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość, e-commerce, przetwarzanie obrazu i wideo, wizualizacja naukowa i interaktywna, obliczenia o wysokiej wydajności, skalowalne algorytmy, bioinformatyka i wieloskalowe, wielofizyczne systemy inżynieryjne. -
Doktorat
Studia dzienne
4 lat(a)
Język angielski
18 Sie 2022
Ośrodek kształcenia