PHDSTUDIES.PL

PhD Hradec Kralove - programów PhD Hradec Kralove PhD, Hradec Kralove

Doktorat może się różnić w zależności od instytucji i kraju, w którym została ona przyznana. Większość uczonych realizować doktorat z powodu silnej motywacji, aby przyczynić się do społeczności akademickiej, a także prawdziwej ciekawości o wybranym kierunku studiów. 

 

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

Hradec Králové to miasto w Czechach, w regionie Hradec Králové w Czechach. Gospodarki miasta 's opiera się na technologii przetwórstwa żywności, produkcji fotochemicznego oraz elektroniki.

PhD Hradec Kralove - Weź PhD Hradec Kralove. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Doktorat z chemii bioorganicznej

Charles University Faculty of Pharmacy
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Czechy Hradec Kralove + 1 więcej

Program studiów doktoranckich w dziedzinie chemii bioorganicznej obejmuje zarówno prace eksperymentalne, jak i kursy teoretyczne z chemii organicznej i bioorganicznej. Program kładzie szczególny nacisk na wiedzę teoretyczną na wysokim poziomie oraz praktyczne umiejętności w zakresie syntezy organicznej, fizycznych metod chemii organicznej, objaśniania struktury i modelowania molekularnego ukierunkowanego na ilościowe zależności struktura-aktywność. Absolwenci będą bardzo biegli w dziedzinie chemii organicznej, koncentrując się na projektowaniu i syntezie związków biologicznie czynnych. Będą dobrze wykwalifikowani do podejmowania prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie chemii i farmacji, w tym projektowania i wytwarzania leków, ich transporterów i farmaceutycznych substancji pomocniczych.

Doktorat z chemii bioanalitycznej

Charles University Faculty of Pharmacy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove + 1 więcej

Obecne metody instrumentalne stosowane w analizie jakościowej i ilościowej, metody separacji, przetwarzanie materiału biologicznego.

Dydaktyka chemii PhD

University of Hradec Králové, Faculty of Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Czechy Hradec Kralove

Studium doktoranckie Dydaktyki Chemii jest zwieńczeniem edukacji uniwersyteckiej trójwarstwowej. Jest kierowane uziemienia w działalności badawczej koncentruje się na nauczaniu i chemii nauki, która opiera się na pogłębienie wiedzy na temat dydaktyki chemii i odpowiedniej dziedzinie chemii, pedagogiki, psychologii, informatyki i innych dyscyplin, aby nauczyć się metod pracy naukowej w wymienionych dziedzinach oraz w istotny sposób przyczyni się do kompleksowego usprawnienia pracy nauczycieli chemii na różnych szczeblach systemu edukacji, ekspertów w tworzeniu programów nauczania i jej oceny zgodnie z aktualnym stanem wiedzy naukowej i badań.

Informacje PhD i zarządzanie wiedzą

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Absolwent studiów doktoranckich w zakresie informacji i zarządzania wiedzą jest teoretycznie dobrze przygotowany profesjonalny zdolne koncepcyjnego myślenia. On jest w stanie analizować informacje i wiedzę potrzeb organizacji, projektowania i zarządzania rozwojem systemów skutecznie wspierających knowldege firmy.

Doktor Informatyki Stosowanej

University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Absolwent studiów doktoranckich w Informatyki Stosowanej jest w stanie zaprojektować i rozwijać Informacja, komunikacja i technologie wiedzy w różnych gałęziach przemysłu i przedsiębiorstw. Oba są przygotowane, by stać się pracownicy naukowi.

Doktorat z filozofii

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu w Hradec Králové oferuje doktorat Stopień, który można osiągnąć w pełnym wymiarze godzin. Ph.D. Program przeznaczony jest dla studentów, którzy uzyskali tytuł magistra filozofii i pokrewnych dyscyplin naukowych.

Doktorat z badań afrykańskich lub latynoamerykańskich

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Hradec Kralove

Studium doktoranckie z dziedziny "Studia afrykańskie" lub "Studia latynoamerykańskie" ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie badań obszarowych, ze szczególnym uwzględnieniem tych dwóch regionów.