PHDSTUDIES.PL

PhD Chorwacja - programów PhD Chorwacja

Zarabianie doktorat wymaga rozszerzonego badania i intensywnego wysiłku umysłowego. PhD jest akademickie badanie, na którym koncentrować się na czterech do sześciu lat po uzyskaniu swój tytuł magistra, a to prowadzi, jeśli się powiedzie, w stopniu doktora, najwyższy stopień naukowy.

Poprzez programy Akademickich Chorwacji Międzynarodowa, student z różnych części świata uzyskać niezwykłe doświadczenie. Kraju miasta oferują doskonałą lokalizację do uczniów, którzy chcą uczyć się dyplomacji, pokoju i konfliktu badań, biznesu międzynarodowego i stosunków międzynarodowych.

PhD Chorwacja - Weź PhD Chorwacja. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Podyplomowe Studium Doktoranckie z Ekonomii i Ekonomiki Biznesu

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka

Program studiów doktoranckich w zakresie ekonomii i ekonomii biznesu Wydziału Ekonomii w Rijece jest członkiem dwóch prestiżowych sieci / stowarzyszeń doktorskich: dr. Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Sieć (CESEENET) i Europejskie Stowarzyszenie Doktorantów w zakresie zarządzania i administracji biznesowej (EDAMBA).

Doktor nauk komputerowych

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 10 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka + 1 więcej

Proponowany program studiów podyplomowych w dziedzinie nauk technicznych, w dziedzinie informatyki, ma na celu zapewnienie magistra informatyki ukończył Wydział Inżynierii i innych powiązanych instytucji w Chorwacji i za granicą, możliwość kontynuowania edukacji i dalszego szkolenie naukowe w celu zdobycia wysoko wykształconych specjalistów w pokrewnej dziedzinie.

Doktorat z elektrotechniki

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka

Studia podyplomowe (doktoranckie) przyjmują kandydatów z następującymi stopniami: inżynier-absolwent, magister inżynier lub magister inżynier (w temacie elektrotechniki).

Doktorat z inżynierii mechanicznej, architektury okrętowej, podstawowych nauk technicznych i interdyscyplinarnych nauk technicznych

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 10 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka + 1 więcej

Wybierając kursy pod kierunkiem swojego przełożonego, każdy uczeń może dostosować program do swoich zainteresowań badawczych.

Doktorat z przedsiębiorczości i innowacyjności

University of Osijek Faculty of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Osijek

Uruchamianie międzynarodowej między uniwersytecką interdyscyplinarnego podyplomowych (doktoranckich) badanie przedsiębiorczości i innowacyjności była stymulowana przez potrzebę stworzenia konkurencyjnej wiedzy niezbędnej do wzmocnienia aktywnego i innowacyjności jednostek i społeczeństwa w obliczu zmian i zarządzanie zmianami.