PHDSTUDIES.PL

PhD Rijeka - programów PhD Rijeka PhD, Rijeka

Wymagania dla programu studiów doktoranckich często wiąże student posiadający już uzyskać tytuł magistra. Dodatkowo, należy złożyć przygotowaniem rozprawy składający się głównie z oryginalnych badań naukowych. W niektórych krajach, ta praca może nawet trzeba bronić przed panelu.

Chorwacja jest krajem, w którym 40% obywateli w zakresie pomiędzy 18 i 35 lat osiągnęły wyższe wykształcenie nauki. Kraj poprawił życie ucznia w tych uczelniach z ustąpiły standardu życia w tych uczelniach, zwłaszcza na obu lokalnych, a nawet międzynarodowych studentów.

PhD Rijeka - Weź PhD Rijeka. Wszystkie programu PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Podyplomowe Studium Doktoranckie z Ekonomii i Ekonomiki Biznesu

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka

Program studiów doktoranckich w zakresie ekonomii i ekonomii biznesu Wydziału Ekonomii w Rijece jest członkiem dwóch prestiżowych sieci / stowarzyszeń doktorskich: dr. Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Sieć (CESEENET) i Europejskie Stowarzyszenie Doktorantów w zakresie zarządzania i administracji biznesowej (EDAMBA).

Doktor nauk komputerowych

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 10 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka + 1 więcej

Proponowany program studiów podyplomowych w dziedzinie nauk technicznych, w dziedzinie informatyki, ma na celu zapewnienie magistra informatyki ukończył Wydział Inżynierii i innych powiązanych instytucji w Chorwacji i za granicą, możliwość kontynuowania edukacji i dalszego szkolenie naukowe w celu zdobycia wysoko wykształconych specjalistów w pokrewnej dziedzinie.

Doktorat z elektrotechniki

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka

Studia podyplomowe (doktoranckie) przyjmują kandydatów z następującymi stopniami: inżynier-absolwent, magister inżynier lub magister inżynier (w temacie elektrotechniki).

Doktorat z inżynierii mechanicznej, architektury okrętowej, podstawowych nauk technicznych i interdyscyplinarnych nauk technicznych

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 - 10 lat(a) Październik 2019 Chorwacja Rijeka + 1 więcej

Wybierając kursy pod kierunkiem swojego przełożonego, każdy uczeń może dostosować program do swoich zainteresowań badawczych.