PHDSTUDIES

Chemia Meksyk - programów Chemia Meksyk Chemia

PhD lub Doctor of Philosophy jest podyplomowych stopień naukowy wydawany przez uniwersytety. Kiedy ktoś osiąga doktorat on lub ona może być często określane jako lekarza.

Chemia jest często określany jako centralny nauki, ponieważ wydaje się ujednolicenie inne gałęzie przyrodoznawstwa razem, w tym biologii, geologii i fizyki. Wielu wierzy Początki chemii sięgają kilku tysięcy lat, do praktyki alchemii.

Meksyk, oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone, jest federalnym republiką konstytucyjną w Ameryce Północnej. Praca może wymagać wizy pracy, co jest trudne do uzyskania, jeśli tylko chcą freelance na krótki czas. Większość z rządu finansowane uniwersytetów na największych miast (stolica kraju) mają krótkie kursy w historii, gastronomicznych i kulturalnych osób, większość z nich jest prawie za darmo.

Chemia Meksyk - Weź Chemia Meksyk. Wszystkie Chemia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Chemia, Meksyk Filter

Doktorat z nauk chemicznych

Instituto Tecnológico de Tijuana
Doktorat
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Doktorat w dziedzinie nauk chemicznych jest programem zorientowanym na badania i jest najważniejszy w północno-zachodnim regionie kraju, ponieważ jest uznawany na szczeblu kra ...

Czytaj więcej

Doktorat z nauk technicznych: inżynieria chemiczna

Universidad de Sonora
Doktorat
11 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Cel ogólny: Szkolenie personelu o najwyższym poziomie akademickim i zawodowym w inżynierii chemicznej i dziedzinach pokrewnych, zdolnych do prowadzenia badań w celu wygenerowa ...

Czytaj więcej