PHDSTUDIES.PL

Chemia Hongkong - programów Chemia Hongkong Chemia

Doktorat, również znany jako doktor filozofii stopniu jest doktorat przyznany przez uniwersytet dla naukowca, który spotkał się wszystkie niezbędne kwalifikacje i mogą być teraz uznane lekarza w swojej dziedzinie akademickiej.

Nauk fizycznych, chemia jest oddział najbardziej zainteresowani unikalnych właściwości materii. Cechy te są często określane przez badanie pewnych sił międzycząsteczkowych w samej materii. Oddziaływania te mogą tworzyć różne substancje całkowicie przez reakcje chemiczne.

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Chemia Hongkong - Weź Chemia Hongkong. Wszystkie Chemia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Chemia, Hongkong Filter

Doktorat z chemii (stężenie obliczeń naukowych)

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Hongkong

Obliczenia naukowe należą do najszybciej rozwijających się interdyscyplinarnych obszarów badawczych i służą jako pomost między tradycyjnymi dziedzinami nauk teoretycznych i eksperymentalnych. Badania obliczeniowe obejmują wiele dziedzin nauki i inżynierii.

Doktor nauk nanotechnologicznych

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hongkong

Program Nano Science and Technology (NSNT), zdefiniowany w oparciu o trzy powyższe elementy, ma na celu kształcenie studentów z niezbędną wiedzą interdyscyplinarną, aby przyczynić się do długoterminowych badań i rozwoju w nanoskali, co doprowadzi do potencjalnych przełomów w obszarach takich jak jako materiałów i produkcji, nanoelektroniki, medycyny i opieki zdrowotnej, środowiska, energii, chemikaliów i biotechnologii.

Doktorat z chemii

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hongkong

Celem programu doktoranckiego w dziedzinie chemii jest przygotowanie studentów do wykonania i ukończenia znaczącego projektu badawczego, aby stać się dojrzałymi, niezależnymi naukowcami, którzy sami są wtedy zdolni do projektowania, inicjowania i wykonywania własnych oryginalnych projektów w środowisku akademickim lub przemysłowym. środowiska.