PHDSTUDIES.PL

Chemia Azji - Chemia programów Chemia w Azji

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

Chemia jest kategoria nauk fizycznych, która zajmuje się struktury, składu i różnych własnościach materii. Niektóre tematy, które ma obejmować chemiczne obejmują tworzenie wiązań chemicznych, z węgla i siły międzycząsteczkowe odpowiedzialny za zapewnienie względu na jego wyjątkowe właściwości.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Chemia Azji - Weź Chemia Azji. Wszystkie Chemia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

7 Wyniki z Chemia, Azji Filter

Phd w tokologii środowiskowej

Chulabhorn Graduate Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Czerwiec 2020 Tajlandia Bangkok

Szybki rozwój wielu krajów w regionie doprowadził do powszechnego stosowania chemikaliów w przemyśle, rolnictwie, zdrowiu publicznym, a także w naszym codziennym życiu. To spowodowało znaczne

Fd w fizyce półprzewodników

St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Rosja Sankt Petersburg

Dział fizyki i technologii nanostruktur ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Nowoczesne pojęcie nanostruktur obejmuje szeroki zakres

Ph.D. w naukach chemicznych

King Abdullah University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 30 - 42 miesiące Otwarta rekrutacja Arabia Saudyjska Thuwal

Program Nauk Chemicznych to interdyscyplinarny program studiów, który zapewnia nowoczesną, zorientowaną na badania edukację w dziedzinie chemii. Wykorzystując wyjątkowe udogodnienia w KAUST, program wyróżnia się wyraźnym skupieniem się na bieżących wyzwaniach związanych z katalizą i materiałami.

Doktorat z chemii (stężenie obliczeń naukowych)

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Styczeń 2020 Hongkong

Obliczenia naukowe należą do najszybciej rozwijających się interdyscyplinarnych obszarów badawczych i służą jako pomost między tradycyjnymi dziedzinami nauk teoretycznych i eksperymentalnych. Badania obliczeniowe obejmują wiele dziedzin nauki i inżynierii.

Doktor nauk nanotechnologicznych

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hongkong

Program Nano Science and Technology (NSNT), zdefiniowany w oparciu o trzy powyższe elementy, ma na celu kształcenie studentów z niezbędną wiedzą interdyscyplinarną, aby przyczynić się do długoterminowych badań i rozwoju w nanoskali, co doprowadzi do potencjalnych przełomów w obszarach takich jak jako materiałów i produkcji, nanoelektroniki, medycyny i opieki zdrowotnej, środowiska, energii, chemikaliów i biotechnologii.

Doktorat z chemii

The Hong Kong University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hongkong

Celem programu doktoranckiego w dziedzinie chemii jest przygotowanie studentów do wykonania i ukończenia znaczącego projektu badawczego, aby stać się dojrzałymi, niezależnymi naukowcami, którzy sami są wtedy zdolni do projektowania, inicjowania i wykonywania własnych oryginalnych projektów w środowisku akademickim lub przemysłowym. środowiska.

Doktorat z chemii

UAEU United Arab Emirates University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Sierpień 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Ain + 1 więcej

Doktorat Program w dziedzinie chemii przeznaczony jest dla studentów z tytułem magistra chemii uzyskanym na uznanej uczelni. Jest to 56 godzin kredytowych program oferowany dla studentów studiów dziennych w ramach Wydziału Chemii. Plan studiów składa się z 24 godzin zajęć kredytowych, które studenci muszą ukończyć z powodzeniem i 30 godzin kredytowych badań.