Programy Analityka biznesowa, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Uczeni, którzy chcą kontynuować naukę po ukończeniu studiów magisterskich, mogą zdecydować się na doktora filozofii. Na większości uniwersytetów tytuł doktora jest najwyższą dostępną nagrodą akademicką i może trwać trzy lata lub dłużej. Co to jest doktorat z analityki biznesowej? Analityka biznesowa analizuje przeszłe wyniki biznesowe, aby uzyskać perspektywę i wgląd w… Czytaj więcej

Uczeni, którzy chcą kontynuować naukę po ukończeniu studiów magisterskich, mogą zdecydować się na doktora filozofii. Na większości uniwersytetów tytuł doktora jest najwyższą dostępną nagrodą akademicką i może trwać trzy lata lub dłużej.

Co to jest doktorat z analityki biznesowej? Analityka biznesowa analizuje przeszłe wyniki biznesowe, aby uzyskać perspektywę i wgląd w przyszłe planowanie biznesowe. Kursy mogą skupiać się na technikach badawczych i interpretacji dużych zbiorów danych, aby pomóc uczestnikom w analizie modeli biznesowych i organizacji. Dokładne kursy zawarte w tego typu programie mogą obejmować analizę łańcucha dostaw, struktury danych, modelowanie równań strukturalnych, inżynierię systemów opieki zdrowotnej i wielowymiarową analizę statystyczną. Wiele uniwersytetów włącza dysertacje, wykłady i dyskusje do programu doktoranckiego.

Ta edukacja oparta na badaniach daje uczestnikom możliwość doskonalenia umiejętności krytycznego myślenia, badań i samodyscypliny. Te umiejętności nie tylko stanowią podstawę sukcesu w życiu zawodowym, ale mogą również pomóc absolwentom w podejmowaniu inteligentnych działań biznesowych i finansowych w życiu osobistym.

Koszt programu doktoranckiego może zależeć od szkoły, czasu trwania programu, kursów i metod nauczania. Ponieważ jest tak wiele zmiennych, nauka może być zupełnie inna. Wnioskodawcy, którzy chcą oszacować, powinni skontaktować się z uniwersytetami.

Jakiego rodzaju kariery może prowadzić do doktoratu z Analizy biznesowej? Istnieją pewne zmienne, które mogą wpływać na możliwości kariery, takie jak inna edukacja i wcześniejsze zatrudnienie studentów. Niektórzy absolwenci mogą zostać menedżerami łańcucha dostaw, analitykami zarządzania, analitykami badawczymi, naukowcami zajmującymi się danymi, menedżerami operacji produkcyjnych, specjalistami ds. Projektów, analitykami badań rynku, profesorami, badaczami i specjalistami od analizy dużych danych.

Gdzie możesz uzyskać tytuł doktora w zakresie Analityki biznesowej? Wiele szkół na całym świecie ma programy online i na kampusie. Aby złożyć podanie lub dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
IMT School for Advanced Studies Lucca
Lucca, Włochy

Ekonomia, sieci i analityka biznesowa jest jedną z czterech dostępnych ścieżek branżowych i jest objęta programem doktorantów "System Science".

Ekonomia, sieci i analityka biznesowa jest jedną z czterech dostępnych ścieżek branżowych i jest objęta programem doktorantów "System Science". -
Doktorat
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Język angielski
Paź 2020
Ośrodek kształcenia
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here