Filter
Doktorat
Bułgaria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

PhD Bułgaria - programów PhD Bułgaria

PhD jest stopień doktora, w szczególności o nazwie "doktor filozofii " stopień. Jest to mylące, ponieważ doktorów niekoniecznie filozofów (chyba że uzyskał dyplom z filozofii!). Powiedział, że odbiorcami doktoranckie są w stanie zaangażować się w eksperymentach myślowych, rozum o problemach i rozwiązywać problemy w wyrafinowanych sposobów.

Bułgaria istnieje od ponad 13 wieków w Europie, łączącej wschód i zachód. Zagraniczni studenci łatwo dopasować do bułgarskiej kultury społeczeństwa i cieszyć się życiem pełnym wrażeń, zabawy i kreatywności.

PhD Bułgaria - Weź PhD Bułgaria. Wszystkie PhD i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

VUZF University

Każdy problem gospodarczy lub menedżerski ma aspekty finansowe i księgowe. Bez wiedzy na ten temat nie byłoby możliwe znalezienie skutecznych rozwiązań problemów. VUZF of ... [+]

Każdy problem gospodarczy lub menedżerski ma aspekty finansowe i księgowe. Bez wiedzy na ten temat nie byłoby możliwe znalezienie skutecznych rozwiązań problemów.

VUZF oferuje następujące profesjonalne kierunki doktoranckie:

"Finanse i ubezpieczenia" "Rachunkowość, kontrola i analiza"

Czas trwania studiów doktoranckich wynosi do 3 lat (dla pełnego i indywidualnego planu) oraz do 4 lat (w przypadku studiów stacjonarnych)

Wskazówki

Programy doktoranckie obejmują duży widmo profesjonalnego kierunku "Ekonomia":

Finanse, biznes, ubezpieczenia, ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, bankowość, marketing, rachunkowość, kontrola, audyt i analiza, matematyka finansowa, zarządzanie, innowacje, przedsiębiorczość i wszystko związane z ekonomią ... [-]

Bułgaria Sofia
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 lat
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku