Filter
Doktorat
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Bromatologia Programy, Wyszukaj najlepszy Bromatologia programy tutaj! - Bromatologia

PhD jest skrótem doktora filozofii. Stopień ten jest dostarczany po program studiów podyplomowych na wysokim poziomie studenta naukowca który wykonał głęboki badań w danej dziedzinie lub tematu.

W programach nauki o żywności studenci poznają naukowe zasady za przetwórstwa żywności, przechowywania, pakowania i dystrybucji. Uczą żywienie człowieka, chemia żywności, mikrobiologia, oraz zdrowia i bezpieczeństwa ludzi.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Kształcenie na odległość Bromatologia Programy: Szukaj tutaj programów Bromatologia . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Bromatologia directely, zaoszczędzić czas i kontakt Bromatologia przyjęć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Bromatologia, Kształcenie na odległość

London South Bank University

Koncentrujemy się na uznawanych na całym świecie badaniach teoretycznych i stosowanych z uwzględnieniem "prawdziwego świata". Nasze nauczanie jest w pełni oparte na współ ... [+]

Prawie trzy czwarte projektów badawczych London South Bank University (LSBU) uzyskało dwie najwyższe oceny za "wpływ" w najnowszym badaniu doskonałości badawczej uniwersytetu, Research Excellence Framework (REF) 2014. Nasi naukowcy w School of Nauki Stosowane działają w zespołach wielodyscyplinarnych, aby sprostać głównym wyzwaniom społecznym w obszarach ludzkiego zdrowia, dobrego samopoczucia, wydajności i zachowania. Stosujemy teorię w tych dziedzinach do współczesnych zagadnień realnego świata, podejmując innowacyjną i rygorystyczną naukę.

Koncentrujemy się na uznawanych na całym świecie badaniach teoretycznych i stosowanych z uwzględnieniem "prawdziwego świata". Nasze nauczanie jest w pełni oparte na współczesnych badaniach, a nasza doskonałość jest wzmacniana przez wybitne zaplecze badawcze, które umożliwia zarówno pracownikom, jak i studentom podejmowanie najnowocześniejszych badań przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i urządzeń.... [-]

Wielka Brytania London
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 lat
Online
Czytaj więcej po polsku