PHDSTUDIES

Programy Biznes i ekonomia, Szukaj najlepszych programów PhD tutaj! - PhD

Doktor jest najwyższym stopniem osiągnięć akademickich, które można uzyskać w większości dziedzin. Poza utworzeniem pracy, zarabianie na doktorat zwykle wymaga obszernego badania w ciągu trzech lat. Wymagane jest wiele stopni niższych niż przed rozpoczęciem studiów doktoranckich.

Czym jest doktorat z dziedziny ekonomii i biznesu? To pole pracy dotyczy działu finansowego korporacji. Chociaż praktyki biznesowe i operacje będą badane, koncentruje się również na implikacjach gospodarczych i niezbędnych procesach powodzenia korporacji. Studenci zazwyczaj studiują ogólne finanse, praktyki zarządzania, globalną ekonomię, inwestycje i ryzyko oraz wycenę przepływów pieniężnych.

Posiadanie tytułu doktora ułatwia tworzenie kariery zawodowej. Pozycje zaawansowane, których nie można było wprowadzić inaczej są dla Ciebie otwarte i można zarobić znacznie wyższe wynagrodzenie. Zmniejsza się również czas potrzebny na wejście na wyższe stanowiska.

Ponieważ koszt uzyskania studiów doktoranckich w dziedzinie ekonomii i ekonomii jest dość różny, jest to mądra decyzja o badaniach przed zapisaniem się na studia. Wszystko z konkretnej szkoły i programu do kraju studiów wpłynie na czesne i powinno być zrozumiane przed rozpoczęciem nauki.

Ponieważ program doktorancki w dziedzinie biznesu i ekonomii obejmuje zarówno biznesową, jak i gospodarczą stronę, istnieje wiele karier, których można osiągnąć. Po stronie firmy można zostać kierownikiem, kierownikiem działu, konsultantem, kierownikiem lub wykonawcą. Po stronie ekonomicznej możliwe są zarówno pozycje niższe, jak księgowy, audytor i wyższe stanowiska, takie jak starszy analityk rachunkowości. Alternatywnie można studiować, aby wejść na pole edukacyjne, aby uczyć przyszłych studentów o biznesie i ekonomii.

Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

3 Wyniki z Biznes i ekonomia Filter

Doktor nauk ekonomicznych

DIW Berlin - German Institute for Economic Research
Doktorat
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
5 lat(a)
15 Lut 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

DIW Graduate Center (GC) w Niemieckim Instytucie Badań Ekonomicznych przyjmuje wnioski od wysoko wykwalifikowanych studentów studiów podyplomowych z całego świata, aby zapisać ...

Czytaj więcej

Doktor nauk ekonomicznych (DOECO)

Universidad Argentina de la Empresa
Doktorat
Lut 2021
Język hiszpański

Dobrobyt społeczeństwa zależy od zastosowania odpowiedniej polityki gospodarczej, zarówno na poziomie poszczególnych podmiotów, jak i decydentów makroekonomicznych. Chociaż is ...

Czytaj więcej

Ekonomia stosowana

University of Pennsylvania
Doktorat
Sie 2021
Język angielski

Program doktorancki Wharton z ekonomii stosowanej zapewnia studentom narzędzia i szkolenia umożliwiające zdobycie pracy w szkołach biznesowych, programach polityki publicznej ...

Czytaj więcej